Yaz aylarında böceklere dikkat!!!

evlere-gelen-bocekler

Yaz aylarının gelmesi ve sıcakların artmasıyla birçok zararlı böceklerde ortaya çıkmaya başladı. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Pediatri Ana Bilim Dalı öğretim üyesi ve Pediatrik Allerji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Reha Cengizlier, yaptığı yazılı açıklamada, yaz aylarında özellikle çocuklarımızı bulaşacak hastalıklardan korunmamızı istedi.

Böceklerden bulaşabilecek ve böcek sokmalarına da karşı kendimizi ve çocuklarımızı korumanın üzerine de değinen profesör sinek korumasına karşı olan kimyasal ilaçları bebek ve çocuklarımızın üzerine sürmenin doğru olmadığını da belirtti.

Yaz aylarının gelmesi ile yuvalarından çıkan böcekler ve sıcak havalarda hızlı üreyen ve gelişen sivrisinek, sinek gibi zararlı böcekler insanların bulunduğu alanlara gelerek hayatı tehdit etmektedir. Pis çöplüklerden, lağım sularından gelen sivrisnek ve sinek böceği üzerinde taşıdığı binlerce mikrobu insanlara bulaştırarak hastalık sahibi olmamıza neden olurken aynı zamanda yaz aylarında çoğalan kene, çiyan, akrep gibi zehirli böceklerde hayatımızı ve çocuklarımızın hayatını tehdit etmektedir. Lüften bu yaz aylarında biraz daha duyarlı olalım bu konularda hassas olalım…

Üsküdar Böcek İlaçlama, farklı ilaçlar ve önemli teknikler ile en iyi fare ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Buna paralel olarak ilaçlama ekiplerinin özel olarak geliştirdikleri ve mekana ya da fare türüne göre değişkenlik de gösterebilen çeşitli metotların ortaya çıktığı uygulamalar da dikkat çeker. Hem ekonomik, hem çok etkili, hem de uzun vadeli sonuçlara sahip ilaçlamalar ile dileyen herkes bu ekiplerden faydalanabilir. Eğer siz de evinizi veya iş yerinizi farelerden kurtarmak istiyorsanız başarılı ve deneyimli çalışma kadromuzla hemen iletişime geçerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yaz aylarının gelmesi zararlı haşerelerin çoğalması ile ilaçlamaya duyulan ihtiyaç daha da artmaktadır. İnsanlar artık daha profesyonel ve zararlı böceklere karşı kesin çözüm istemektedir. Böcek ilaçlama sektöründe lider olan firmamız İstanbul genelinde 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti vermektedir. İstanbul halkının sağlığı bizleri yakından ilgilendirmektedir.