Üsküdar Yavuztürk Böcek İlaçlama

yavuzturk-bocek-ilaclama

Eklembacaklıların, altı bacaklı, çoğu kanatlı ve gövdeleri baş, göğüs, karın olarak eklemlerden oluşmuş olan hayvanlar sınıfına ait böceklerdir.

Dünya üzerinde insanlardan sonra en fazla nüfusa sahip canlılar olan böcekler tüm kıtalara yapısal ve fiziksel özellikleri bakımından dağılmıştır. Ekolojik döngü için gerekli olan böcekler kişisel hayatlarımıza dahil olduklarında son derece zararlıdır. Kan emici böcekler insanlarla temasları sonucunda doğrudan hastalık bulaştırır. Bu hastalıklar tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır. Özellikle çocukları bu tehlikeye karşı özenle korumalıyız. Kalıcı rahatsızlıklara dönüşebilen bu hastalıklar ölümcül sonuçlar da doğurabilir.

Ev, iş yeri, otel, okul, cami, hastane ve fabrika gibi kapalı ve toplumsal alanların insan sağlığı için belirli periyotlar halinde ilaçlanması gerekir. Böcekler evlerde  açıkta bulunan besinlerin üzerine konaklayarak salya veya dışkı yoluyla birçok hastalığa yol açtığı gibi bireyleri psikolojik olarak da etkiler.

Güngören böcek ilaçlama olarak yıllardan beri verdiğimiz ilaçlama hizmetlerine Yavuztürk mahallesinde de devam etmekteyiz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve tüm ruhsatlara sahip firmamız tarafından ilaçlama yapılacak alana gelen ekip öncelikle alanın büyüklüğünü, ilaçlama yapılacak böceğin türünü ve direncini son olarak da ilaçlama çeşidini tespit eder. Bu keşif sonrasında böcek ilaçlama uygulamasına geçilir. Uygulama esnasında çevrede istenilmeyen hiçbir canlıya zarar verilmez. Son derece titizlikle yürütülen işlem bittiğinde ekip lideri sorumlu kişiye yapılması gerekenleri aktarır. İlaçlama işleminde önemli olan bir diğer husus ise düzenli periyotlar halinde uygulamanın devamlılığıdır.

Firma olarak hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Sizde açık veya kapalı alanlarda haşere probleminden rahatsızsanız 7 gün 24 saat faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşıp gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.