Üsküdar Ünalan Böcek İlaçlama

unalan-bocek-ilaclama

Ünalan böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla ve garantili İstanbul Ünalan haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

unalan-bocek-ilaclama
unalan-bocek-ilaclama

Böcek/haşere ilaçlamasını ekonomik fiyatlarla gerçekleştiren firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz. Üskürdar’da hizmet veren şirketimizin, Ünalan böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla ve garantili yöntemlerle hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz aylarında haşere ilaçlama Ünalan’da büyük önem teşkil etmektedir. Yaz aylarının gelmesi ile cam/pencere açık tutulmakta, böceklerde bu alanlardan yaşam alanlarımıza rahatlıkla geçiş sağlamaktadır. Yeşillik seven insanların piknik alanlarında ve parklarda vakit geçirmesi ile böcek sokmalarında ve ısırmalarında artış gözlenmektedir. Özellikle hastanelerin acil servisleri, böcek ısırması/sokması vakaları ile dolup taşmaktadır. Haşerelerin verdiği zararlardan korunmak için haşere ilaçlama işlemi yaptırmak gerekmektedir. Açık alanlarda uyguladığımız kokulu sıvı ilaçlarla olası haşere problemlerine karşı önlem alabilirsiniz. Ünalan böcek ilaçlama servisleri açık/kapalı tüm alanlarda Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlarla hizmet vermektedir.

Yılın dört mevsiminde, tespih böceği, tahtakurdu, Amerikan hamam böceği, çıyan, pire, bit, kene, akrep, Oryantal – Alman hamam böceği ilaçlama, tatarcık, ağaç kurdu, karafatma, fare, salyangoz, örümcek, kırkayak, çatı faresi, yılan, tahtakurusu, güve, kakalak, mite, çekirge, gümüş-kalorifer böceği, ev faresi, lağım faresi, fındık faresine rastlamanız mümkündür.

Üsküdar böcek ilaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.
Üsküdar İlaçlama firmasının Kokusuz, Kokulu, Jel ve Fare istasyonları olmak üzere 4 ilaçlama yöntemi bulunmaktadır.

Üsküdar’da en çok ilaçlama uygulaması yaptığımız haşere ve fare gruplarıysa şu şekildedir;
Pire, kene, hamam böceği, tahtakurusu, akrep, kalorifer böceği, karınca, güve, tahtakurdu, çıyan, deri böceği, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, çatı faresi, lağım faresi, pamuk faresi, fındık faresi.
Haşere ve kemirgen türleri yapıları gereği taşıdıkları virüs ve mikroplar sebebiyle çok sayıda hastalığa neden olabilirler. Özellikle farelerden insanlara geçen salgın hastalıklar vardır. Bu Salgın hastalıklar dolayısıyla insanların yaşamları son bulabilir.

Ünalan böcek ilaçlama şubesinde zararlı canlıların tümü üzerinde uyguladığımız garantili yöntemlerimiz ile böcekler ile mücadele etmekteyiz.

Yöntemlerimiz

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Fare İstasyonları
  • Jel İlaçlama

Böceklerden kurtulmanın yollarını arıyorsanız firmamıza günün her saati, haftanın hergünü başvurabilirsiniz.