Ümraniye Böcek İlaçlama

umraniye-bocek-ilaclama

Ümraniye böcek ilaçlama servisimiz, Ümraniye ilçesinde yer alan tüm bölgelere haşere ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. İlaçlama uygulamalarımızın tümü profesyonel olup Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.7 gün 24 saat görev başında olan ekiplerimizin tümü alanında uzmandır. Yaşam alanlarınızda yer alan haşere ve farelerden ekonomik ilaçlama fiyatları ile kurtulabilirsiniz.

Yeşil alanlarda daha hızlı üreyen böcek türlerine karşı önlem alınmalıdır. Çünkü böceklerin çoğalarak etrafta dağılmaları yaşam sürdüğümüz alanlara girmelerine neden olmaktadır. Bu gibi sorunlara engel olmanın en doğru yolu periyodik ilaçlamadır. Açık alanların ilaçlaması periyodik olarak yapıldığı vakit haşerelerin üremesine fırsat tanınmayacaktır. Ümraniye böcek ilaçlama servisimiz açık ve kapalı alanların periyodik ilaçlamasını da gerçekleştirmektedir. İlaçlaması yapılan alanların evrakları ilaçlama personellerimiz tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir. Ev, okul, işyeri, depo, fabrika, hastane, apartman, park, bahçe, site gibi tüm alanları haşere ve farelerden koruyoruz.Haşere ve farelerin taşıdığı virüslerin insanlara etki etmesi sonucunda önemli hastalıklar yaşanmaktadır.

Haşere Ve Farelerden Bulaşan Önemli Hastalıklar;

  • Veba
  • Humma
  • Sıtma
  • Verem
  • Dizanteri
  • Tifüs
  • Cilt hastalıkları
  • Alerjik reaksiyonlar

Üsküdar böcek ilaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.
Üsküdar İlaçlama firmasının Kokusuz İlaçlama, Kokulu İlaçlama, Jel İlaçlama ve Fare İstasyonları olmak üzere 4 farklı ilaçlama yöntemi bulunmaktadır.

Profesyonel destek ile böceklerden en kısa sürede kurtulabilirsiniz! İlaçlama ekiplerimiz günün yirmi dört saati hizmet sunar. Böcek ilaçlama Ümraniye ekiplerimiz: Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu gibi haşere türlerine karşı her zaman koruma sağlar.