Sultanbeyli Böcek İlaçlama

sultanbeyli-bocek-ilaclama

Sultanbeyli’de böcek ilaçlama servisi olarak bizler, en kaliteli ve en güvenilir ilaçlama tekniklerimiz ile sizlere haftanın her günü, her saati hizmet sağlıyoruz. İlaçlarımız insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen ilaçlar olup, uygulaması da deneyimli ve eğitimli personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

İlaçlama servisimizin ilaçlama yaptığı haşereler:

  • Çağrı merkezlerimize en çok gelen haşere şikayetleri, pire, kalorifer böceği, Alman ve Amerikan hamam böceği, karafatma, karınca, tüm sinek türleri ve fare çeşitleridir.

İlaçlama şirketimizin hizmet verdiği diğer haşere türleri ise,

  • Kene, gümüş böceği, tespih böceği, kulağakaçan, salyangoz, kertenkele, halı böceği, kakalak, çekirge, güve, kırkayak, uyuz böceği, sıçan, yaban arısı, tatarcık gibi haşere türleri ile daha tehlikeli ve güçlü olan akrep, yılan, örümcek gibi daha onlarca farklı türde haşereyi de ilaçlama hizmetimiz mevcuttur.

İlaçlama yaptığımız mekanlar; Haşereden şikayetçi olduğunuz tüm açık ve kapalı alanlardır. Özellikle ev, iş yeri, otel ve tüm konaklama yerleri, okul, hastane,  öğrenci yurtları ve evleri, restoran ve lokantalar, tarım arazisi, bina çatı ve bodrum katları ile apartmanların ortak kullanım yerleri, araba, tüm toplu taşıma araçları itina ile ilaçlanır.

İlaçlama yaparken kullandığımız yöntemler ise şunlardır: Kalorifer böceği, Alman hamam böceği ve Amerikan hamam böceğine karşı jel ilaçlama, her haşereye karşı uygulayabildiğimiz sıvı ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. Fare türlerinin (çatı faresi, fındık faresi, lağım faresi, pamuk faresi ve ev faresi) hepsine karşı ise fare istasyonları kurulmaktadır. Kokulu ilaçlama yöntemi ise açık alanlarda ve kapalı alanlarda her noktaya kadar nüfuz edebilen bir ilaçlama yöntemidir.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Üsküdar ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Üsküdar İlaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Sultanbeyli halkını uzun yıllardır tüm haşerelerden korumakla kalmıyor, en güvenilir hizmeti de halkımızın sağlığını gözeterek sağlıyoruz. Sultanbeyli böcek ilaçlama firması olarak bizlere çağrı merkezlerimiz üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli böcek ilaçlama için 7/24 garantili haşere ilaçlaması yapan http://www.sultanbeylibocekilaclama.com/ sitesine uğrayabilirsiniz.