Şile Böcek İlaçlama

sile-hasere-ilaclama

Şile yaz ve bahar aylarının İstanbullular için vazgeçilemez dinlence yerlerinden biridir. Doğası ve insan popülasyonunun bir arada olması kaçınılmaz olarak haşere ve böceklerle sıkça karşılaşmamıza neden olmaktadır. Tüm haşere ve böceklerde ortak olan şey hemen hemen her türün sıcak, karanlık ve nemli bölgeleri sevmeleridir. İnsanların yaşadıkları yer de aslında onlar için çok uygun alanlardır. Fakat bu çok sayıda ve hızlı üreyen canlılar pekçok bulaşıcı ve tehlikeli hastalıklar ortaya çıkarmaktadırlar. Tifüs, uyuz, tüberküloz, astım, sarılık, sıtma, ve maalesef keme piresi ile farelerin tarihte çok fena can aldığı veba, bu hastalıklardan sadece birkaçıdır. Üsküdar böcek ilaçlama firması olarak tüm Şile semtlerine ve beldelerine 7/24 etkileyici ve kalıcı ilaçlamalar yapmaktayız. Haşere ilaçlamalarımız Şile ilçesinde bit, pire, kene, lağım faresi, tahtakurdu, tarla faresi, ev faresi, fındık faresi, kakalak, akrep, yılan, çıyan, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Oryantal hamam böceği gibi pek çok farklı türde insan zararlısı haşere, böcek ve kemirgenin ilaçlamalarını yapmaktayız.

Şile haşere ilaçlamalarında kokulu ve kokusuz ilaçlamalar yaparken açık alan ilaçlamalarında sıvı ilacı püskürtme yöntemi ile tatbik etmekteyiz. Kokusuz sıvı ilaçlama fareler için de uygulanmaktadır. Fare ilaçlama Şile servisi olarak bostan ve tarla gibi yerlerde fare buğdayları kullanılarak ilaçlama yapılmaktadır. Bodrum, çatı katı gibi yerlerde fare tozları ile fare ilaçlamaları yapmaktayız. Çocukların ayrıca, kedi ve köpek gibi hayvanların zarar görmemesi için de fare istasyonları yöntemlerini uygulamaktayız.

Şile böcek ilaçlama firmasının ilaçlama yaptığı diğer bir yöntem de jel ilaçlamadır. Yoğunluğu az olan ancak ebat olarak kene ve bit’e oranla daha büyük olan eklembacaklılar için uygulanan bir yöntemdir. Kokusu yoktur. Kimyasal jel belirli yerlere sürülerek kalorifer böceği, karafatma gibi canlıları kendisine çeker. Bunu yiyen eklembacaklı yuvasına gider ve orda ölür. Sonra onu da bir başka eklembacaklı yer ve o da zehirlenir. Bu döngü bu şekilde onlar yok olana kadar devam eder.

Şile böcek ilaçlama fiyatları ilaçlama yapılacak alanın metrekaresine ve ilaçlamada kullanılacak ilacın miktarına göre belirlenmektedir.