Üsküdar Selimiye Böcek İlaçlama

selimiye-bocek-ilaclama

Selimiye böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla ve garantili İstanbul Selimiye haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

selimiye-bocek-ilaclama
selimiye-bocek-ilaclama

Haşere/kemirgen kontrolünü sağlayan firmamız, uzun yıllardır sektörde çalışmalarına devam etmektedir. Yaşam kalitemizi düşüren haşerelerden en kısa sürede kurtulmak gerekmektedir. Üsküdar Selimiye böcek ilaçlama şubesinde 7gün 24 saat boyunca verdiğimiz kesintisiz hizmetle, yaşam alanlarınızı böceklerden dezenfekte etmektedir.

Böcek ve fare ilaçlama hizmeti veren firmamız tüm işlemlerini, İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü koşullarda uygulamaktadır. Böcekler üzerinde uyguladığımız kontrol yöntemleri, insan sağlığına uygun koşullarda uygulanmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla böceklerin verdiği zararlardan sizleri korumaktayız.

Haşere ile mücadele işlemlerini her firma gerçekleştiremez. Amatör firmaların gerçekleştirdiği işlemler, insan sağlığına uygun koşullarda uygulanmamaktadır. Kullandıkları ilaçlar özellikle solunum yolları üzerinde büyük problemlere yol açmaktadır. Kurumsal şirket kimliği ile hizmetlerini gerçekleştiren firmalardan yardım almanız gerekmektedir. Kurumsal kimliği ile kaliteli hizmet veren firmamızın, Selimiye böcek ilaçlama şubesinde de kurumsal şirket beklentilerinizi karşılamaktayız.

Üsküdar böcek ilaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.
Üsküdar İlaçlama firmasının Kokusuz, Kokulu, Jel ve Fare istasyonları olmak üzere 4 ilaçlama yöntemi bulunmaktadır.
Üsküdar’da en çok ilaçlama uygulaması yaptığımız haşere ve fare gruplarıysa şu şekildedir:
Pire, kene, hamam böceği, tahtakurusu, akrep, kalorifer böceği, karınca, güve, tahtakurdu, çıyan, deri böceği, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, çatı faresi, lağım faresi, pamuk faresi, fındık faresi.
Haşere ve kemirgen türleri yapıları gereği taşıdıkları virüs ve mikroplar sebebiyle çok sayıda hastalığa neden olabilirler. Özellikle farelerden insanlara geçen salgın hastalıklar vardır. Bu Salgın hastalıklar dolayısıyla insanların yaşamları son bulabilir.

Selimiye böcek ilaçlama şubesinde garantili yöntemlerle, akrep, Amerikan /oryantal hamam böceği, çıyan, pire, bit, kene, Alman hamam böceği, örümcek, güve, tatarcık, kalorifer-tesbih-gümüş böceği, karafatma, fare, salyangoz, kırkayak, yılan, çatı faresi, fındık faresi, ağaç kurdu, tahtakurdu, kakalak, mite, çekirge, ev faresi, lağım faresi, tahtakurusu ilaçlaması yapmaktayız.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Ekonomik fiyat aralıklarında uyguladığımız yöntemlerimiz ile açık/kapalı tüm yaşam alanlarına kalıcı çözümler sunmaktayız. Firmamızda 7gün 24 saat hizmet talebinde bulunabilir ve fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.