İstanbul Sancaktepe Böcek İlaçlama

sancaktepe-bocek-ilaclama

Sancaktepe böcek ilaçlama servisi, sizleri en deneyimli kadrosuyla, en etkili ve en modern ilaçlama hizmetleri ile tüm haşerelere karşı koruyor. İlaçlarımız sağlığınıza asla zarar vermeyen, tüm haşereleri yok eden özel bitkisel ve kimyasal ilaçlardan hazırlanmaktadır. İlaçlama işlemlerini yürüten deneyimli elemanlarımız ise sizlere hiçbir uğraşı ve zorluk çıkarmadan, istediğiniz mekanı uygun yöntemler ile ilaçlamaktadır.

Hangi haşereler ilaçlanır?

Firmamız, her haşere türüne geliştirilen özel ilaçlarla tüm haşere şikayetlerinizi anında yok eder. Bu haşerelerden en sık şikayet aldığımız türleri sayacak olursak; pire, fare, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, kalorifer böceği, sümüklü böcek(salyangoz), kırkayak, karınca, mayt olarak da bilinen akarlar ve mite, gümüş böceği, kene ve tüm sinek türleri.

Ayrıca firmamız halı böceğine, kertenkelelere, tahtakurusuna, top böceğine, kulağakaçana, danaburnuna en kesin çözümleri sunduğu gibi yılan, çıyan, akrep, örümcek gibi daha tehlikeli haşerelere karşı da en garantili sonuçları sağlar.

Peki kullandığımız yöntemler nelerdir?

Danışanlarımızın en merak ettiği konular arasında elbette evimizi veya herhangi bir mülkümüzü nasıl ilaçlatacağımız yer almaktadır. Bu konu;

  • Haşere türüne,
  • haşerenin yoğunluğuna,
  • Mekanın özelliğine,
  • Tabi ki siz değerli müşterilerimizin öneri ve görüşlerine bağlı olarak değişmektedir.

En çok kullandığımız yöntemlerden biri jel ilaçlamadır. Bu ilaçlama yöntemi esnasında herhangi bir koku oluşmaz, hamam böcekleri ile kalorifer böcekleri üzerinde etkilidir. Sıvı ilaçlama yöntemi ise tüm haşerelere karşı uygulanır ve evinizin belirli köşelerine sıvı ilaç sıkılarak çözüm sağlanır. Kokulu ilaçlama yöntemi, daha çok açık alanlarda tercih edildiği gibi ev, iş yeri, fabrika gibi kapalı mekanlarda da kullanılır. Fare istasyonları ise çatı faresi, ev faresi, lağım ve fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm fare türlerinde etkili olan bir ilaçlama tekniğidir.

Nereler ilaçlanır?

Dilediğiniz her yere her mekana uygun yöntem ve tekniklerle ilaçlama yapabiliyoruz. Ev, iş yeri, okul, hastane, alışveriş mağazası, yeme içme restoranları, öğrenci yurtları, bahçe, tarla, otel, araba, otobüs, gemi gibi haşerelerden şikayet ettiğiniz tüm mekân ve alanlar ilaçlanabilir.

Bizler ile hemen iletişime geçmek için, haftanın her gününde ve saatinde açık olan çağrı merkezlerimizi arayabilir, size en uygun fiyatlarda sunduğumuz ilaçlama hizmetlerimizi öğrenebilirsiniz.