Üsküdar Salacak Böcek İlaçlama

salacak-bocek-ilaclama

Salacak böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla ve garantili İstanbul Salacak haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Haşere kontrol işlemi haşerelerin insan sağlığına verebileceği zararlara karşı önlem amaçlı yapılan bir işlemdir. Üsküdar Salacak böcek ilaçlama şubemizde de  TSE onaylı ilaçlarla, insan sağlığı böceklere karşı korunmaktadır. Salacak böcek ilaçlama servislerimiz, ekonomik fiyatla semtin açık ve kapalı her alanında hizmet vermektedir.

Uygulama Hangi Mevsimde Yapılır?

Haşerelerin yaşam ve besin alanlarına, kısacası biyolojik özelliklerine göre ilaçlandıkları dönem farklılık göstermektedir. Ancak genellikle yaz mevsimlerinde daha yoğun uygulama yapılmaktadır. Salacak böcek ilaçlama servisleri, yaz mevsiminde yoğun olarak çalışmaktadır.  Genellikle haşereler nemli hava koşullarında yaşadıkları için yaz mevsiminde yoğun olarak karşımıza çıkabilmektedir. Aynı zamanda insanlar, yaz mevsiminde açık alanlarda daha çok vakit geçirmektedir. Piknik alanlarında, bahçelerde, yazlık evlerde, evlerin bahçelerinde daha çok vakit geçiren insanlar haşerelerin saldırısına uğramaktadır.  Yaz aylarında hastanelerin acil servisleri,  böcek ısırıkları ve böceklerin bulaştırdığı hastalıklar yüzünden gelen insanlarla dolup, taşmaktadır. Firmamız aracılığıyla fare ilaçlama hizmeti de alabilmektesiniz.

Haşerelerin yaşam alanları genellikle doğal alanlardır. Salacak böcek ilaçlama servislerimiz uygulamalarında da açık alanlarda da başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Açık alanlarda genellikle kokulu, sıvı ilaçlar kullanmaktayız. Ancak her alanda uygulama yapan firmamızın jel ve kokusuz ilaçlama yöntemleri ile de başarılı sonuçlar sağlanılmaktadır.

Her Mevsim Uygulama Yaptığımız Zararlı Canlı Türleri

Sıçan, örümcek, yaban arısı, uyuz böceği, tahtakurdu, sinek, kakalak, akar,  tesbih böceği, salyangoz, kertenkele, mite, bit, karınca, güve, kırkayak, eşek arısı,   gümüş böceği, mayt, yılan, tatarcık, tatarcık, kene, çekirge, Amerikan/Alman hamam böceği, halı böceği, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, akrep, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, pire, hamam böceği, çıyan, sivrisinek, karafatma.

Üsküdar Üsküdar böcek ilaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.
Üsküdar İlaçlama firmasının Kokusuz, Kokulu, Jel ve Fare istasyonları olmak üzere 4 ilaçlama yöntemi bulunmaktadır.

Açık alanlarda da, kapalı mekanlarda zararlı canlılarla karşılaşmanız durumunda uzman kurumlardan yardım almanız gerekmektedir. Her alanda böceklerden kurtulmak için firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.