Pendik Böcek İlaçlama

pendik-bocek-ilaclama

Pendik böcek ilaçlama servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımız ile İstanbul’un tüm semtlerinde ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Pendik böcek ilaçlama servisi olarak en çok fare ve böcek şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir: Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Ballıca, Batı, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar, Emirli, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Göçbeyli, Güllü Bağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurna, Kurtdoğmuş, Kurtköy, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapan Bağları, Sülüntepe, Şeyhli, Velibaba, Yayalar, Yenişehir, Yenimahalle ve Yeşilbağlar mahalleleridir.

Kişisel alanlar içine girerek kısa süre de istila haline dönüşen böcek türleri şu şekildedir: kalorifer böceği, pire, güve, çekirge, gümüş böceği, çıyan, tespih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kulağakaçan böceği, kırkayak, yaban arısı, örümcek, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu ve lağım faresidir. Bu haşere türleri ile karşılaştığınızda böcek ilaçlama uygulaması ile üstesinden gelebilirsiniz.

Pendik böcek ilaçlama servisi TSE onaylı olup insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Böcek ilaçlama servisine bağlı ekibin uygulamanın yapılacağı alana gelip yer büyüklüğünü ve böceğin yoğunluğunu tespit etmesinin ardından uygulama işlemine geçilir. Böcek ilaçlama sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir böcek veya fare çeşidi ile karşılaşmak olası değildir.

Böcek ve haşerelerin zararları insanlardan tutun da hayvanlara, besinlere, ekili dikili ürünlere, eşyalara kadar uzun bir listeyi oluşturur. Hayvanlarda ve insanlarda görülen hastalıkların birçoğunun nedeni böcek ve haşerelerin taşıdıkları bakteri, virüs ve mikroplardır. Bunlar çeşitli yollarla ve hızla üreyen zararlı böcek ve haşereler ile bulunduğumuz alanlara çok kolay bir şekilde girebilmekte ve insan sağlığını tehdit etmektedir. Geçmişte veba, tifo, kolera gibi ciddi boyutlarda ölüme sebep olan hastalıkların en önemli sebeplerinden biri olan böcek ve haşereler ile mücadele artık modern yöntemlerle yapılmaktadır. Artık günümüzde ilaçlama şirketleri tarafından yapılan bu modern ilaçlama sayesinde bu tür böcek ve haşerelerden tamamen kurtulabilirsiniz.
Yaşadığımız alanlara rahatlıkla girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları bütün mikropları birçok yolla yiyeceklere, eşyalara bıraktıkları gibi doğrudan ısırma ve kan emme özellikleriyle de insanlara bulaştırabilmektedirler.

Pendik böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgiyi elde edebilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm semtlerinde ekonomik ve sabit fiyattadır.