Otel İlaçlama

otel-ilaclama

İnsan trafiğinin yoğun olduğu ve sıklıkla kullanılmakta olan oteller, düzenli olarak dezenfekte edilmesi gereken alanlardan biridir. Fakat insanların yaşam alanlarına rahatlıkla girip çıkabilen böcek, haşere ve kemirgen türleri, otellerde de problem teşkil edebilmektedir. Bu zararlı canlılar, insan sağlığı üzerinde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır ve çok fazla zaman kaybetmeden imha edilmeleri gerekmektedir. Böcek, haşere ve kemirgen türleri hepsi birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır ve basit ilaçlama yöntemleri ile ortadan kaldırılamamaktadır. Bu nedenle böcek ilaçlama firmaları tarafından sağlanmakta olan hizmetlerden faydalanılması çok daha doğru olacaktır. Everest İlaçlama olarak geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama teknikleri ile otellerde meydana gelmekte olan tüm haşere ve fare problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. İstanbul, Kocaeli ve İzmir genelinde sağlamış olduğumuz otel ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Otel İlaçlama Yöntemleri

Oteller, 24 saat insan trafiğini açık olan yaşam alanlarından biridir. Bu nedenle bu alanlarda meydana gelen böcek ilaçlama hizmetlerinin, insan trafiğinin olmadığı zamanlarda yapılması ya da insan sağlığını olumsuz bir şekilde etkilemeyecek olan ilaçlarla yapılması gerekmektedir. Everest İlaçlama olarak, otel ilaçlama işlemlerini, otelin bildirmiş olduğu en uygun saatte ve güvenilir ilaçlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Otel ilaçlamalarında, problem oluşturan haşerenin türü ve özelliklerini dikkate alarak en etkili ilaçlama tekniğini uygulamaya almaktayız. Sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları ile sağlanmakta olan ilaçlama yöntemleri, Everest ilaçlama olarak sıklıkla tercih etmekte olduğumuz yöntemlerdir. Sıvı ilaçlar, her türlü haşere ve kemirgen üzerinde etki gösterecek olan, kısa sürede sonuca ulaştıran etkili ilaçlardır. Bu yöntemler sayesinde hem haşere ve kemirgenlerden kurtulmak hem de alanın sterilize edilmesi mümkündür. İnsan sağlığı üzerinde herhangi bir zararı bulunmayan sıvı ilaçlama yöntemleri, buharlama ve püskürtme olarak iki farklı teknik ile uygulanmaktadır. Bu teknikler ilacın ulaşılması güç olan dar aralıklar, geniş mekanlar farketmeksizin her türlü bölgeye tesir etmesini sağlamaktadır.

Jel ilaçlama yöntemleri, haşerelerin geçiş alanlarına noktalama şeklinde uygulanmakta olan doğal ilaçlardır. Herhangi bir koku barındırmazlar. Bu nedenle uygulama sırasında otelin boşaltılmasına gerek duyulmamaktadır. Kısa sürede sonuca ulaştırmakta olan jel ilaçlar, sıklıkla tercih edilmekte olan bir diğer ilaçlama yöntemidir. Fare istasyonları ise kemirgen türlerinin imhası için tercih edilmekte olan ve ilacı dış etkenlerden korumakta olan aparatlardır. Bu aparatlarda yer alan ilaçlara sadece kemirgenler rahatlıkla ulaşmaktadır. İlaca ulaştıktan kısa bir süre sonra ortamdan uzaklaşmakta ve imha olmaktadır. Uygulamaya almış olduğumuz etkili ve güvenilir ilaçlama yöntemleri ile otellerde meydana gelen tüm böcek, fare ve haşere problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmaktayız.

Otel İlaçlama Fiyatları

Otel ilaçlama fiyatları, otelin metrekare cinsinden genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve haşere ya da kemirgen türüne göre tekrarlanan işlem sayısı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Everest İlaçlama olarak sağlamış olduğumuz güvenilir ve ekonomik otel ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.