Murat Reis Mahallesi Böcek İlaçlama

muratreis-mahallesi-bocek-ilaclama

İstanbul’un 3. en küçük ilçesi olan Güngören’de bulunan Murat Reis Mahallesine de ilaçlama şirketi olarak hizmet vermekteyiz.

3 Haziran 1992’de ilçe olan Güngören, doğuda Zeytinburnu, Esenler güneyde Bakırköy, batıda Bahçelievler ilçelerine komşudur. 11 mahalleden oluşan ilçeye bağlı kırsal yerleşme yoktur. Yüz ölçümü olarak en küçük ilçeler arasında yer almasına rağmen aldığı hızlı nüfus ile ilçede çarpık kentleşme meydana gelmiştir. Çarpık kentleşme beraberinde birçok sorunu da doğurmuştur. Bunların arasında başlıcası böcek istilalarıdır.

Böcek istilaları geçmişten günümüze en büyük sorunlar arasında yer alır. Birçok kan emici haşere türünün insanlarla doğrudan teması sonucu hastalıklara sebebiyet verir. Bu hastalıklar tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır. Bunlar kalıcı rahatsızlıklar doğurabileceği gibi ölümcül sonuçlara da neden olurlar.

Ev, iş yeri gibi kişisel alanlara kanalizasyon borularından, eskimiş duvar çatlakları ve parkelerden, açık kapı ve pencerelerden sızmaya çalışan böcekler yaşadıkları pis ortamlardan taşıdıkları bakterileri açıkta bulunan besinlerin üzerine konarak salya ve dışkı yoluyla bulaştırırlar.

Özel hayatımızı olumsuz yönde etkileyen haşerelere karşı evde uygulanabilecek bitkisel ve basit yöntemler yetersiz gelecektir. Ayrıca bireysel çözümler kimyasalların etkilerinin iyi bilinmeden kullanılmalarından dolayı ölüme varacak nedenlere yol açabilmektedirler. Bu tip olumsuz hayati durumlara sebep olmamak için mutlaka Sağlık Bakanlığı’nca onaylı firmalar tarafından böcek ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

Güngören böcek ilaçlama olarak Murat Reis Mahallesi’nde de yıllardır vermiş olduğumuz hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, fındık faresi, pamuk faresi, salyangoz, tespih böceği, deri böceği, gümüş böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi  gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Üsküdar böcek ilaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda haşere problemi yaşıyorsanız haftanın her günü ve saati hizmet vermekte olan firmamızı arayarak müşteri hizmetlerimizden ilaçlama hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.