Üsküdar Kısıklı Böcek İlaçlama

kisikli-bocek-ilaclama
kisikli-bocek-ilaclama
kisikli-bocek-ilaclama

Kısıklı böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla ve garantili İstanbul Kısıklı haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Kısıklı böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Üsküdar’da haşere ile mücadele eden firmamız, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlıdır. Uzun yıllardır halk sağlığını korumak için sürdürdüğümüz çalışmalarımızı garantili yöntemlerle gerçekleştirmekteyiz.

Haşere ile Mücadele Yöntemlerimiz

Üsküdar Kısıklı böcek ilaçlama servislerimiz işlemlerinde insektisit ve rodentisit ilaçlar kullanmaktadır. Zararlı canlıların türüne göre işlemlerimiz farklılık göstermektedir. Hızla üreyen haşereler, kısa sürede yaşam alanlarında her bölgede yuva yapabilirler. Haşere yuvalarının çokluğuna göre sıvı kokulu ilaçlar kullanılmaktadır. Sıvı ilaçlarla en dar alanda bulunan haşere yuvalarına bile etki edebilmekteyiz. Bu sayede uygulama yapılan alanlarda kalıcı sonuçlar sağlamaktayız.

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemimiz kokusuz ilaçlama işlemidir. Gündelik yaşantınızda yapmanız gereken işlere ara vermeden, siz alandayken personellerimiz işlemlerini gerçekleştirir.  Evlerde en çok bulunan zararlı canlı, genellikle hamam böcekleridir. Bu böcekler üzerinde de jel ürünlerle kontrol sağlamaktayız.

Kısıklı böcek ilaçlama servislerimiz %100 garantili yöntemlerle, insanlara rahatsızlık verebilecek tüm zararlı canlı türlerini kontrol altına almakta, böceklerden tamamen kurtulmanızı sağlamaktadır.  Örneğin; akar, gümüş böceği, tatarcık, kalorifer böceği, kertenkele, çıyan, tesbih böceği, akrep, kulağakaçan böceği, tahtakurdu, Amerikan-Alman hamam böceği, sinek, mayt, uyuz böceği, halı böceği,  kene, sivrisinek, eşek arısı, karınca, salyangoz, hamam böceği, örümcek yaban arısı, lağım-çatı- fındık-pamuk-ev faresi, kırkayak, sıçan, çekirge, mite, bit, pire, güve, yılan, , tatarcık, tahtakurusu, kakalak, karafatma.

Her yerde Uygun Fiyatlar

İşyeri, hastane, pastane, depo, dükkan, bağ, ofis, postane, fırın, bahçe, fabrika, tarla gibi ve daha birçok açık ve kapalı alanda haşere ile mücadele etmektedir. Kısıklı böcek ilaçlama hizmetlerimizi uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın uyguladığı uygun ödeme seçenekleri ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Üsküdar Üsküdar böcek ilaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.
Üsküdar İlaçlama firmasının Kokusuz, Kokulu, Jel ve Fare istasyonları olmak üzere 4 ilaçlama yöntemi bulunmaktadır.

7/24 hizmet talebinizi karşılamaktayız. Müşteri temsilcilerimize dilediğiniz her saatte haşereler ile ilgili her konuda danışabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizleri yöntemlerimiz ve haşereler hakkında bilgilendireceklerdir.