Üsküdar Kirazlıtepe mahallesi böcek ilaçlama

kirazlıtepe-mahallesi-bocek-ilaclama

Haşereler gün içinde en sık karşıladığımız canlılardır. Tür ve taksonomi açısında dünya üzerinde en kalabalık canlı çeşidi olan böceklerin kimi ekolojik döngü için son derece önemli ve gerekli iken kimisi ise insanlarla teması sonucu ölümcül hastalıklara yol açabilir.

Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu direkt hastalık bulaştırır. Haşerelerin doğrudan veya dolaylı yoldan insana bulaştırdığı hastalıklar ise tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır. Özellikle çocukları zehirli haşere türlerinden korumak büyük önem taşır. Bu sebeple kişisel alanlarımızda hijyene olabildiğince dikkat etmeliyiz.

Haşerelerin bazı türleri son derece tehlikeli bir sınıf olduğu gibi barındıkları alanda rahatlıkla üreyebilirler. Özellikle hamam böceği, kalorifer böceği, tahta kurusu, gümüş böceği, uyuz böceği, tespih böceği ve örümcek türleri bulundukları alanda kısa sırada yumurtlar.

Böcek türleri genellikle doğada, yeşillik alanlarda bulunsa da şehir hayatında varlıkları inkar edilemez. Doğadan, kendi yaşam alanından çıkıp insanların yaşadıkları ortamlara giren bu canlılar büyük ölçüde tehdit barındırır. Taşıdıkları mikrop ile sokmaları, ısırmaları sebebiyle pek çok solunum yolu hastalıklarına, temas yoluyla cilt ve deri hastalıklarına neden olur.

Zehirlenmeler ile çevresindeki insanlara zarar verebilir. Aynı zamanda haşerelerin insanlar dışında hayvanlara verdiği zararda insanlara verdiği zarardan farksızdır. Özellikle çıyan, kene, bit ve uyuz böcekleri grubu tarafından birçok hayvan verimsiz kalmakta ve telef olmaktadır.

Üsküdar böcek ilaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.

Böcek türlerine karşı son derece savunmasız kaldığımız bu alan içinde böcek ilaçlama hizmetleri bireyleri maddi ve manevi açıdan koruma altına almaktadır. Yıllardan beri Güngören böcek ilaçlama olarak faaliyetimizi sürdürdüğümüz İstanbul genelinde Güngören Kirazlıtepe’de de hizmetlerimiz devam etmektedir. İstediğiniz zaman diliminde müşteri hizmetlerimizi arayarak gerekli bilgi ve hizmeti alabilirsiniz.