Kartal Böcek İlaçlama

kartal-bocek-ilaclama

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Kartal ilçesinde Ziraat mühendislerimizin hazırladığı alanında uzman kadromuzun ilaçlama uygulamasını yaptığı şirketimiz pek çok haşere türünün giderilmesi için hizmet vermektedir.

Ayrıca ilaçlama yaptığımız diğer haşere türleri başlıca kene, tahtakurusu, kertenkele, halı böceği, tespih böceği, kakalak, top böceği, kulağakaçan, danaburnu, yılan, çıyan, kırkayak, akrep, örümcek, salyangoz, tatarcık ve tüm sinek türleri, çekirge, tahta kurdu olmakla birlikte, diğer tüm haşerelerin hepsinde ilaçlama uygulamamız vardır.

Haşerelere karşı kullandığımız yöntemler: Kullanılacak olan yöntemin şeklini mekandaki haşere türü belirlese de, uzman kadromuz sizlere en iyi hizmeti ve bu hizmetin şeklini sağlayacaktır. En çok kullandığımız jel ilaçlama yöntemi kalorifer böcekleri ve hamam böcekleri için uygulanır ve kokusuzdur. Sıvı ilaçlama yöntemi ise yine haşereler üzerinde en etkili yöntemlerden olup, ilaçlama sonrası ıslak temizlik yapmamanız gereken bir yöntemdir.

İlaçlama yaptığımız mekanlar ise ev ve iş yerleri, iş hanları, alışveriş merkezleri, mağazalar, tüm yeme-içme restoranları, fırınlar, fabrikalar, öğrenci yurtları, siteler, hastaneler, okullar, kışlalar, bahçeler, tarım arazileri…vb gibi tüm açık ve kapalı alanlarda Kadıköy böcek ilaçlama olarak her daim yanınızdayız.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Üsküdar ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Üsküdar İlaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Kartal Böcek İlaçlama firmasına çağrı merkezlerimiz aracılığıyla haftanın yedi günü ve günün her saati ulaşarak yaşam alanlarınızın tekrar sağlıklı hale getirebilmemiz için bizden yardım isteyebilirsiniz. İlaçlama yöntemlerimiz usulüne uygun olup TSE onaylıdır ve Sağlık Bakanlığı denetimlerinin usul ve esaslarına göre işlemler gerçekleştirmektedir.