Üsküdar Kandilli Böcek İlaçlama

kandilli-bocek-ilaclama

Kandilli böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla ve garantili İstanbul Kandilli haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

kandilli-bocek-ilaclama
kandilli-bocek-ilaclama

Haşereler ile mücadele işlemlerini 7gün24 saat boyunca Kandilli böcek ilaçlama şubesi, Üsküdar’da hizmet vermektedir. Üsküdar Kandilli böcek ilaçlama şubesinde garantili yöntemlerle ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet vermektedir.

Şubemizin personelleri ilaçlama alanında yetkin kişilerden oluşmaktadır. Alanında uzman elemanlarımız böcekler hakkında gerekli bilgi birikimine sahip kişilerdir. İlaçlarımız, böcek türlerine göre özel olarak hazırlanmaktadır. Elemanlarımız, uygulama yapılacak alanın genişliği, haşere türü ve yumurtalarını yoğunluğuna göre yöntemlerini ayarlamaktadır.

İlaçlama Yöntemleri

1) Sıvı İlaçlama

Sıvı ilaçlama uygulaması haşereler üzerinde etkili yöntemlerden biridir. Uygulamada böcek türüne özgü ilaçlar belirlenmektedir. Dış alanlar için uygun bir yöntemdir. İç mekânlarda uygulanırsa, mekânın 2 ila 4 saat kadar kapalı tutulması gerekmektedir. İşlem sonrası birkaç gün ıslak bezle temizlik yapmamak gerekmektedir.

2) Kokulu İlaçlama

En çok etki sağlayan ilaçlama yöntemidir. Uygulama esnasında ortamda bulunmamak gerekmektedir. Uygulama öncesinde, gıda maddelerinin üstü kapatılmalı ve eşyaların üzeri örtülmelidir.

3) Kokusuz İlaçlama

Uygulanması en kolay ilaçlama yöntemidir. Siz alandayken uygulama gerçekleştirilebilir. İşlem sonrası temizlik yapmaya gerek yoktur.

4) Jel İlaçlama

Özellikle hamam böcekleri üzerinde etkili bir yöntemdir. Jel ilacı yiyen hamam böcekleri yuvalarında ölmektedir. Uygulama öncesinde ve sonrasında temizlik yapmaya gerek yoktur.

5) Fare İstasyonları

Fare ile mücadele işlemlerinde kullanılan bir yöntemdir. Fare istasyonlarımızı açık kapalı tüm alanlara kurabilirsiniz.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Üsküdar ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Üsküdar İlaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Ekonomik koşullarda gerçekleştirdiğimiz yöntemlerimiz tahtakurusu, çıyan, pire, bit, kene, akrep, Amerikan-oryantal hamam böceği ilaçlama, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karafatma, kalorifer böceği, mite, fare, salyangoz, örümcek, kırkayak, yılan, ağaç kurdu, tatarcık, tespih böceği, güve, kakalak, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi gibi haşere/fare türleri üzerinde etki sağlamaktadır.

7/24 garantili yöntemlerimizle ve ekonomik fiyatlarla ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.