Kalorifer Böceği İlaçlama

kalorifer-bocegi-ilaclama
kalorifer-bocegi-ilaclama
kalorifer-bocegi-ilaclama

Nemli alanlarda yaşayan kalorifer böceği, sağlığınız açısından büyük tehlike teşkil eden zararlı canlılardandır. Hamam böceğinin türevleri arasında yer alan bu böcekler, zararlı mikroorganizmaları yaşam alanlarımıza sokarlar. Profesyonelce kontrol altına alınmazlarsa, insanlara çeşitli şekillerde zarar verebilirler.

Kalorifer böceği ilaçlama hizmetlerimiz, Üsküdar’ın ve İstanbul’un bütün semtlerinde TSE onaylı ilaçlarla profesyonelce sürdürülmektedir.

Kalorifer Böceği ile Bireysel Olarak Mücadele Edilir mi?

Bu haşere grupları ile bireysel yollarla mücadele etmek tehlikeli olabilmektedir. Hamam böceği ve bu böceğin türleri, çok dayanıklı zararlılardır. Örneğin, suyun içerisinde boğulmadan saatlerce yaşayabilir. Kafasının kopma durumunda bile, iki hafta yaşamaya devam edebilir. Dolayısıyla bilinçsizce müdahalede bulunulması, bu böceklerin ölmesi için yeterli olmayacaktır. Aksine sert bir cisimle vurulması durumunda, bakteri yaymaya devam edeceklerdir.

Kalorifer böceği ile mücadele etmek profesyonellik gerektirmektedir. Bu sebeple bu böcekleri ilaçlarken, uzman kurum ve kuruluşlardan yardım almanız gerekir. Şirketimiz bu hizmeti, uzun yıllardır profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

Kalorifer Böceği Nasıl İlaçlanır?

Kalorifer böceği ilaçlaması, sıvı ve jel ilaçlarla yapılmaktadır. Uygulanan alana ve yoğunluğuna göre kokusuz ya da kokulu olarak gerçekleştirilebilir. Farklı teknik ve yöntemlerle ilaçlanan haşereler, uzmanlarımız tarafından zararsız hale getirilmektedir. Uzman kadromuz, İl Sağlık Müdürlüğü’nün  öngördüğü eğitimlerden geçmiştir. Haşere türlerine ve yoğunluklarına göre yöntemlerini, bilinçli olarak belirlemektedir.

Kalorifer böceği ile mücadele ederken en önemli unsur, alanı keşfetmektir. Alanda bulunan haşere yuvalarını ve yumurtalarını teşhis etmeden, başarılı hizmet sağlanamaz. Bu böcekler de yumurtalarını birçok alana bırakmaktadır. Alanda bulunan yumurtalar uzmanlarımız tarafından, tek tek teşhis edilir ve kaliteli kalorifer böceği ilacı ile ilaçlanır.

Bütçenizi sarsmadan kalorifer böceğinden kurtulmak ve daha sağlıklı alanlarda yaşamak, şirketimiz tarafından verilen hizmetlerle mümkündür. 7/24 açık kapalı birçok alanda hizmetinizdeyiz.