Hamam Böceği ile Mücadele

hamam-bocegi-ile-mücadele

Çoğunlukla bakteri ve virüs yuvalarında yaşayan hamam böceği ile mücadele etmek için bu işlemi gerçekleştirebilecek donanımda olmak gerekmektedir. İşlemlerini profesyonel olarak gerçekleştirmeyen, kurumsal özelliği sahip olmayan firmaların gerçekleştireceği işlemler yalnızca sağlığınıza zarar verecektir. Çünkü haşere kontrol faaliyetlerinde kullanılan ilaçların ham maddesi çok önemlidir. Kimyasal ilaçlarla gerçekleşen işlemler sonucunda birçok insanın sağlığı tehlikeye girmiştir.

Anlaştığımız Firmalarda Nerelere Dikkat Etmeliyiz?

Hamam böceği ile mücadele sağlığınızı korumak için yapılmaktadır. Sağlığınızı daha da bozmak için değil.  Ucuz işlem yaptıracağım, tasarruf edeceğim derken, hem sağlığınızdan hem de paranızdan olmayın. Kalitesiz ürün kullanan kurum ve kuruluşlar ile gerçekleştireceğiniz anlaşma sonucunda, sağlınız bozulacaktır. Hem sağlığınızı geri kazanmak, hem de işlemlerinizde bir sonuca varmak için daha çok masraf edeceksiniz. Çünkü bu firmalar uygulamalarını doğru yapamadıkları için hamam böcekleri üzerinde tam kontrol sağlayamazlar. Firmamızdan fare ilaçlama hizmetleri alabilirsiniz.

Nasıl Mücadele Edilebilir?

Bulunduğunuz alanda bir tane hamam böceği türüne rastlamanız demek, alanda bu haşerelerin çok sayıda olduğu anlamına gelmektedir. Genellikle yuvalarında yaşayan bu böcekler, geceleri ortaya çıkmakta, aktif olarak beslenmelerini gece saatlerinde gerçekleştirmektedir. Kısa sürede üremekte ve çok kısa bir sürede bulunduğu alanda her yere yayılmaktadır. Yumurtalarını kapsüller halinde genellikle mutfak dolaplarının altına bırakırlar.

Şirketimiz hamam böceği ilaçlama işlemlerini yalnızca Sağlık Bakanlığı’nın onay verdiği ilaçlarla gerçekleştirmektedir. Hamam böceği ile mücadele ederken genellikle jel ilaçları tercih etmekteyiz. Kokusuz özelliğe sahip olan jel ilaçlar, tüm alanlarda kullanıma uygundur. Hamam böceği ilaçlamasında kullandığımız jel ilaçları, beslenmelerini sağladıktan sonra yuvalarına geçen böceklerin geçtikleri alanlara sürmekteyiz. Bizim besinlerimizle yetinmeyen bu haşereler jel ilaçları yemektedir. İlacı yedikten sonra yuvalarına giden böcekler, yuvalarında ölmektedir. Jel ilaçlar, yuvalarda bulunan tüm böcekleri ve yumurtalarını etkilemektedir. Bu sayede hepsinden kesin olarak kurtulabiliriz. Kendi alanında uzmanlaşmış elemanlarımızın uyguladığı işlemler, bütün alanlarda kalıcı sonuçlar sağlayabilmektedir.

Nerede Bulunur?

Genellikle banyo ve mutfaklarda beslenmekte ve gezinmektedirler. Burada bulunan alanlarda kendilerine besin bulabilmektedirler. Yaşam sürdüğümüz alanlara kanalizasyon ve su boruları aracılığı ile banyolardan geçiş sağlamaktadır. Özellikle mutfak tezgâhları üzerinde gezinmekte ve üzeri açıkta bırakılmış olan besin maddelerinden beslenebilmektedirler.

Firmamız günün 24 saati ve yılın 365 günü hamam böceği ile mücadele etmektedir.