Hakkımızda

Yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmet politikamızdan ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Güler yüzlü personellerimiz ve işinin ehli çalışanlarımız ile sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Tecrübenin verdiği güvenle, yaşam alanlarınıza kalıcı çözümler getirmekteyiz. İnsan sağlığını her zaman ön planda tutan firmamız, insan ve çevre sağlığını korumak için çalışmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü’nün uygun gördüğü koşullara göre işlemlerimizi uygulamaktayız.

Vizyonumuz ve misyonumuz daima insan sağlığını korumak olan firmamızın, personellerini İl Sağlık Müdürlüğü’nün hazırladığı kurslara gönderilmektedir. Eğitimden geçen personellerle servise çıkmakta ve işimizi bilinçli olarak gerçekleştirmekteyiz. İlaçlama personellerimiz, gerekli tüm eğitimlerden geçmiş, işlemlerini bilinçli olarak gerçekleştirebilecek yetkin kişilerdir. Personellerimiz haşereler hakkında gerekli bilgi birikimine sahiptir ve yaşam alanlarınızda kalıcı sonuçlar sağlamak adına çalışmaktadır.

Yüksek sorumluluk bilinci çerçevesinde hareket etmekte müşterilerimize daima güvenilir hizmet sunmaktayız. Referanslarını sunarak hizmet veren Everest Böcek İlaçlama firmamız, siz değerli müşterilerimizin güvenine layık olmaktan dolayı onur duymaktadır.

Kaliteli hizmeti, uygun fiyatlar çerçevesinde sunan firmamızdan günün her saati ve haftanın yedi günü kesintisiz olarak hizmet alabilirsiniz. Haşere ile mücadele işlemlerini garantili yöntemlerle sağlamaktayız. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarla ve size en uygun yöntemlerle sağladığımız hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir.

Kaliteden taviz vermeden, müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren Everest Böcek İlaçlama firmasının çağrı merkezinden, dilediğiniz her an bilgi ve randevu alabilirsiniz.