Gümüş Böceği İlaçlama

gumus-bocegi-ilaclama

Nemli, sıcak ve karanlık alanlarda yaşamayı benimseyen gümüş böceği, yaşam alanlarını sıklıkla istilaya uğratan canlılar arasındadır.

Üsküdar böcek ilaçlama firması olarak diğer tüm haşere çeşitlerinin yanı sıra gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.

Gümüş böcekleri 10, 12 mm uzunluğunda olan, görünüm bakımından insanlara son derece rahatsızlık veren, hareket kabiliyetleri son derece hızlı olan haşere çeşididir. Gümüş renginde görünse de asıl rengi beyazdır.

Evlere açık kapı ve pencerelerden, ortamda içinde oluşan yarıklarından, karton kutu ve kitaplarla birlikte dışarından kolaylıkla girebilir. Dişi bir gümüş böceği her gün 200 adet yumurta paketi bırakır.

Gümüş böceğinin yumurtadan çıktıktan sonra bir yetişkin halini alması 4 ay süre alır. Genellikle kitap, koli, duvar kağıdı, kumaş ve tahıllarla beslenir.

Gümüş böcekleri insanlara direkt olarak zarar vermese de evdeki eşyalara birçok zararı dokunur. Bu canlılar 10 ay boyunca beslenmeden yaşayabilir. 300 milyon yıldır yaşamını sürdüren gümüş böceklerine haşere çeşitlerinin atası da denilebilir. Ortalama yaşam ömürleri 1 ve 3 yıl arasında değişebildiği gibi, koşulların farklılığına göre bu sayı 8 yıla da çıkabilir.

Gümüş böcekleri yaşam alanlarına girdiğinde kısa süre içinde üreyerek çoğalır. Bu nedenle ne kadar erken fark edilirse önlem almak o kadar kolaylaşır. Evlerde parke ve duvar çatlakları, pencere kenarı boşlukları gibi alanları barınmak için kullanır.

Üsküdar böcek ilaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmamız Üsküdar böcek ilaçlama tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda gümüş böceğinden şikayetçiyseniz Üsküdar böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.