Gemi İlaçlama

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama, Everest İlaçlama bünyesinde sunulmakta olan profesyonel ilaçlama hizmetlerinden biridir. Firmamız, gemi, vapur, özel yat ve teknelerde meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerinin çözümü için geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır. Everest İlaçlama firması bünyesinde gerçekleştirmekte olduğumuz gemi ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Gemi İlaçlama Neden Yapılmalıdır?

Yolcu ve yük gemilerinde, özel yat ya da teknelerde özellikle bu alanlara taşınan eşyalar, paketler, yolculuk yapan insanlar aracılığıyla yayılan haşere ve kemirgen türlerinden kaynaklı problemler meydana gelebilir. Bu problemler, kısa süre içerisinde müdahale edilmez ise daha büyük problemlerin oluşmasına zemin hazırlayabilir. Bu nedenle özellikle yük ve yolcu gemilerinde meydana gelen haşere ve kemirgen problemleri muhakkak profesyonel müdahalelerle ortadan kaldırılmalıdır.

Haşere ve kemirgenler, etrafa yaymış oldukları bakteri ve mikroplarla, insanların sağlıkları üzerinde olumsuz etkiler oluşturmaktadır. Profesyonel gemi ilaçlama firmaları, bu problemlerin oluşmasını önlemek amacıyla geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede müdahale etmektedir. Everest İlaçlama firmamız da başta İstanbul olmak üzere Kocaeli ve İzmir‘de profesyonel ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

Güvenilir Gemi İlaçlama Hizmetleri

Everest İlaçlama firması olarak, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve tecrübeli ilaçlama kadromuzla birlikte kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşarak tüm haşere ve kemirgen problemlerini ortadan kaldırmaktayız. Gemi ilaçlama işlemleri, büyük özen gösterilmesi gereken ve asla ihmal edilememesi gereken işlemlerdir. Yük ve yolcu gemileri özellikle tek seferlik ilaçlamalarla müdahale edilmesi gereken alanlardır.

Firmamız, ilaçlanacak zararlı canlı türünün özelliklerine göre belirli bir ilaçlama rotası belirlemektedir. Gemi ilaçlamalarında kokusuz ilaçlama yöntemleri tercih edilmekte ve özellikle jel ilaçlama ve istasyon ile ilaçlama işlemleri uygulanmaktadır. Bu yöntemler sayesinde alanda problem oluşturan zararlı canlılar, çok fazla zaman kaybetmeden imha edilmektedir. İnsan sağlığını etkilemeden kalıcı sonuçlara ulaştıran etkili ilaçlama yöntemlerimizle gemi ilaçlama, vapur ilaçlama, yat/tekne ilaçlama gibi hizmetler sunmaktayız. Firmamızın güvenilir ilaçlama hizmetlerinden günün her saati faydalanmanız mümkündür.

Gemi İlaçlama Fiyatları

Gemi İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan gemi vapur, yat, tekne gibi araçların metrekare cinsinden alanı ve kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Everest İlaçlama olarak, ekonomik gemi ilaçlama fiyatları ile profesyonel ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Firmamızın ekonomik ve kaliteli gemi ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, 7/24 randevu talebinde bulunabilirsiniz.