Fare Yakalama Teknikleri Nelerdir?

fare-yakalama-teknikleri-nelerdir

Dünyanın her yerinde bulunabilen, her zaman fazlasıyla şikayet edilen haşerelerden biri de kemirgenlerdir. Kemirgenler familyasının en güçlü ve zeki haşeresi ise farelerdir. Çok fazla türleri olmasına rağmen fizyolojik olarak birbirlerine benzerler. Aralarındaki fark sadece büyüklük ve küçüklük, renk ya da beslenme şekli gibi basit farklardır.

Fare Türleri Nelerdir?

fare-yakalama-teknikleri-nelerdirÇok eski zamanlardan beri yaşayan fareler, oldukça az mutasyona uğraşmışlardır. Pek çok deneyde aktif olarak kullanılırlar. Çünkü iç organlarının ve beyinlerinin işleyişi insanlara oldukça benzemektedir. Bazı kültürlerde ise yiyecek olarak bile kullanılan fareler, evcil hayvan olarak da kullanılabilmektedir. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken nokta evlerimize giren farelerin zararlı türlerden olmalarıdır. Ülkemizde genel olarak fındık faresi, lağım faresi, pamuk faresi, çatı faresi gibi türlerdir.

Fare İle Mücadele

Bahçelerde, sokaklarda, apartmanlarda hatta çatılarda dahi olabilen farelerle tek başınıza veya çağdışı kalmış yöntemlerle mücadele etmek oldukça zordur. Sadece farelerde değil diğer böcekler ve böceklerin zararları konusunda da mutlaka iyi bir ilaçlama firmasından yardım almalısınız. Peki fare yakalama teknikleri nelerdir ve fareler nasıl ilaçlanır?

Hemen herkes farelerle genellikle yapışkan, tuzak ya da kapan gibi nesnelerle mücadele etmekte ve fare ilaçlama işlemlerini bu şekilde uygulamaktadır. Fakat bu yöntemler tamamen geçersizdir ve farenin evinizde gelişip daha da büyümesine gebedir. Bu tekniklerle uğraşmadan, hiç vakit kaybetmeden ilaçlama firması ile anlaşmalı farelerden en garantili şekilde kurtulmalısınız. Bu da fare istasyonları kurma yöntemi ile mümkündür.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Üsküdar ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Üsküdar İlaçlama Şirketi’dir. Fare ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Haşere ilaçlama Üsküdar olarak fareler üzerinde en kaliteli ilaçlama yöntemlerimiz ile sizlere en garantili sonuçları sunmaktayız. Bizlerden her haşere türünde en mükemmel sonuçları almak için 7/24 bir şekilde çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.