Fare İlaçlama

fare-ilaclama
fare-ilaclama
fare-ilaclama

Üsküdar ilçesinde fare ilaçlama hizmetini, uzman personellerimiz tarafından vererek, ilçemizde sağlıklı yaşam alanları yaratma çalışmalarının devamını sağlamaktayız.  Haşere türlerinin tümünü ilaçlayan firmamız, fare ile mücadele ederken TSE onaylı ilaçlar kullanmaktadır.

Halk ve çevre sağlığını korumak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız, günü her saati ve yılın her günü devam etmektedir. Zira bu kemirgenlere karşı verilen mücadele geciktirilmemelidir. Aksi takdirde, insanlar açısından büyük tehlike teşkil etmektedir.

Farelerin Zararları Nelerdir?

Farelerin zararı, fiziksel, sağlıksal ve parasal olabilmektedir. İnsanlara birçok şekilde zarar veren fareden kurtulma işlemleri ertelenmemelidir. Üsküdar böcek ilaçlama ile hiç zarar uğramadan problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Sağlıksal Zararları

Kemirgenler, bulaşıcı hastalıkların yayılmasında birinci etkendir. Verem, dizanteri, tifüs gibi hastalıklar bulaştırdıkları hastalıklardır. Ancak en önemlisi veba hastalığıdır. Bu hastalık, geçmiş yıllarda birçok insanın ölümüne yol aşmıştır ve insanlara farelerden bulaşmıştır.

Parasal Zararları

Keskin dişleri ve sert tırnakları ile her şeyi kemirip parçalayabilirler. Tarlalarda bulunan türleri, ekinleri kemirmektedir. Bu şekilde ekinlerin verimini düşürmektedir. Aynı zamanda, evlerde, işyerlerinde bu kemirgenlerin varlığından dolayı, birçok eşya kullanılmayacak hale gelmiştir.

Fiziksel Zararları

Sert dişleri ile her şeyi kemiren bu zararlılar, insanlara da saldırabilirler. Aç kaldıklarında, saldırdıkları insanların kulaklarını, burnunu ve parmaklarını koparabilirler.

Görüldüğü üzere bunlar çok tehlikeli canlılardır. Bu yüzden, tek başına kontrol altına alınmamaya çalışılmalıdır. Tek başına yapılan fare ilaçlaması tehlikeli olabilmektedir. Sektörde profesyonel olarak hizmet veren fare ilaçlama şirketleri ile görüşülmeli ve uzman kişilerden hizmet alınmalıdır.

Fare İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama işlemleri, şirketimiz tarafından uzman personellerce yapılmaktadır. Kontrol işlemlerinde, öncelikle geçekleştirdiğimiz işlem teşhis işlemidir. Personellerimiz, önce işlem yaptıracağınız alana gelmekte, alanda bulunan kemirgenin türünü ve yoğunluğunu teşhis etmektedir. Bu zararlı canlıların türleri, görünüş olarak birbirine benzeyebilmektedir. Bunları doğru olarak ayırt edebilmek profesyonellik gerektirmektedir. Uzmanlarımız, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından verilen özel ve kapsamlı eğitimlerden geçmişlerdir. Bu sebeple işlemlerini bilinçli olarak yaparlar.

Uygulamalarımızda, fare istasyonlarını kullanmaktayız. Kullanılan istasyonlar, birçok alanda kullanıma uygundur. Uygulama sonrasında temizlik yapmanıza gerek yoktur.

7/24 Hizmet

Servislerimiz, her alanda en kaliteli uygulamayı yapmaktadır. Halkımızın her zaman yanında olan şirketimiz, piyasadaki en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla vermektedir. Çağrı merkezimize günün her saati ulaşabilir, istediğiniz güne ve saate randevu alabilirsiniz.