Evlere Gelen Böcekler

evlere-gelen-bocekler

Evlerimize gelen ve kendilerine yuva yapan böcekler neden evlerimize gelir? nereden gelir? ve evlerimize gelen böceklerden nasıl kurtulabilirim sorulanırın yanıtlarına şimdi bakalım…

Böcekler evlerimize neden gelir dersek;  Böcekler evlerimize beslenmek için, yuva bulamadığı için evlerimize gelirler. Evlerimize gelen böcekler kendilerine ilk önce evde uygun bir yere yuva bulmaya çalışır, bu böceğe göre değişebilir. Örneğin hamam böceği nemli yerleri sevdikleri için banyo, mutfak gibi yerleri tercih ederler, tahta kurdu ise ahşap eşyaları oyarak orda yaşamayı severler. Daha sonra evimize yerleşen böcekler besin maddesi bulmak için bizim besin maddelerimize zarar verirler üzerine bıraktıkları salya ve dışkılar ile bizlere mikrop bulaştırırlar.

Böcekler evlerimize nereden geldikleri yaşadıkları alanlara göre değişir. Örneğin fareler lağım sularından, sivrisinekler çöplüklerden, akrepler boloz yığınlarından vs. gider ancak önemli olan hepsi dışarıdan ve pis yerlerden geldikleri için kesinlikle üzerinde binlerce mikrop barındırmalarıdır ve üzerlerindeki mikropları bizlere ve çocuklara bulaştırması çok kolaydır.

Evlerde sıkça görülen böcekler arasında, Kalorifer böceği, örümcek, sinek, uyuz böceği, kertenkele, sivrisinek, tatarcık, lağım faresi, eşek arısı, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği,çıyan, kör fare, yaban arısı, teşbih böceği, akrep, salyangoz, kene, tahtakurdu, pire, ev faresi, çatı faresi, mayt, halı böceği, güve, tahtakurusu, çekirge, fındık faresi, mite, hamam böceği, Alman hamam böceği, karafatma, bit, yılan, kırkayak, kakalak, karınca, akar, pamuk faresi.

Böcekler evlerimize geldi bunlardan kurtulmak istiyoruz. ne yapmamız gerekir diyorsanız…

Üsküdar Böcek İlaçlama Firması insan sağlığı açısından hijyenik olan böcek ilaçlama uygulamalarını otellere getiriyor. Firmamız, başta Üsküdar olmak üzere, İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Sizde insan sağlığını tehdit eden böcek ve haşererin yaşam alanı oluşturduğunu görüyorsanız Üsküdar Böcek İlaçlama Firması’nı hemen arayın!

Böcekler hızlı üreyen canlılar oldukları için bireysel olarak mümkün değildir. Eğer evimizde gerçekten çok zararlı bir haşere görmüş isek hiç müdahale etmeden hemen bir ilaçlama firmasını aramak ve yardım almaktır. Zararlı olan böceklere karşı hemen müdahale edilmelidir. İlkel olmayan yöntemler ile veya eczaneden aldığınız ve tecrübesiz olarak yapılan böcek ile mücadele yüzde yüz sonuç vereyebilir. Üsküdar Böcek ilaçlama ile  kesinlikle yüzde yüz olumlu sonuç alacaksınız…