Ev İlaçlama

ev-ilaclama

Böceklerin en sık yuva yaptığı ve en çok bulunduğu alanlar, evlerimizdir. İnsanların olduğu her alanda kendilerine besin bulan böcekler, her alana kolayca adapte olabilirler. Böceklerin bulunduğu alanların tümü, sağlıksız yaşam alanlarıdır. Şirketimiz, sağlıklı alanlarda yaşamanız için 7/24 ev ilaçlama hizmeti vermektedir. Üsküdar böcek ilaçlama firmamız her zaman yanınızdadır.

Böcekler Nerede Yuva Yapar?

Evlerde yuva yapan haşereler ve fareler, çatlak duvar aralıklarında, parke aralıklarında, evlerin bodrum, kömürlük ve çatı gibi alanlarında, tuvaletlerde, mutfakta, eşyalarımızın, mobilya ürünlerimizin arasında yuva yapabilirler. Besin buldukları her alan, böcekler için yuva yapılabilecek bir alandır. Şirketimiz, böcek ve fare ilaçlama hizmetini Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapmaktadır.

Böceklerden Kurtulmak için Profesyonel Destek

Nemli ve pis alanlarda yuva yapan haşere ve fareler, çeşitli hastalıkların oluşmasına neden olabilirler. Bu sebeple uzman firmalardan böcek ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir. Profesyonel olarak haşere ile mücadele eden firmalar, evlerde yuva yapan zararlı canlıları uygun yöntemlerle etkisiz hale getirecekledir. Evlerimizde,  nemli alanlarda yuva yapan ve kolayca besin bulabilen zararlı canlıların birçok türü bulunabilmektedir.

Üsküdar Üsküdar böcek ilaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.
Üsküdar İlaçlama firmasının Kokusuz, Kokulu, Jel ve Fare istasyonları olmak üzere 4 ilaçlama yöntemi bulunmaktadır.

En Sık İlaçlanan Haşere ve Kemirgen Türleri

Kalorifer böceği, sinek, kör fare, lağım faresi, uyuz böceği, akar, tatarcık, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, akrep, salyangoz, kene, karınca, pire, ev faresi, eşek arısı,  teşbih böceği, sivrisinek, yılan, halı böceği, çatı faresi, hamam böceği, mayt, kertenkele, örümcek, tahtakurdu, güve, tahtakurusu, çekirge, fındık faresi, mite, bit, Alman hamam böceği, karafatma, kırkayak, pamuk faresi.

Ev ilaçlama hizmetlerimiz, ekonomiktir. Kalıcı olarak böceklerden kurtulmanızı sağlayan servislerimiz, sağlığınızın da, paranızın da kıymetini bilmektedir. Üsküdar’da faaliyetlerini sürdüren servislerimiz, ilçe genelinde ev ilaçlama hizmeti vermektedir.