Esenler Böcek İlaçlama

esenler-bocek-ilaclama

Esenler Avrupa yakasının en kalabalık ilçelerinden biridir. İlçemizde 20 yılı aşkın hizmet veren Esenler böcek ilaçlama servisi tüm ilaçlamalarını % 100 garantili olarak uygulayabilmiş bir haşere ilaçlama servistir. Böcek ilaçlama Esenler servisi olarak şimdiye kadar ilaçlamasını en çok yaptığımız haşere, böcek ve kemirgenler pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, bit, sivrisinek, kalorifer böceği, hamam böceği, kırkayak, çıyan, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Oryantal hamam böceği, fare, lağım faresi, ev faresi, çatı faresi, tarla faresi, fındık faresi, mite, mayt, akrep, kulağakaçan, karasinek, karafatma…vb gibi canlılardır. Bu canlılar kendi doğalarında yararlı ve birbirini besleyen canlılardır. Ancak insanların yaşam alanlarına girerek onların sağlıklarını olumsuz şekilde etkilemektedirler. Çünkü bu canlılar birçok tehlikeli hastalığı da beraberlerinde getirerek kimi zaman insanların ölümüne bile sebep olmuşlardır.

Esenler Haşere İlaçlama Servisinin İlaçlama Uygulamaları

Esenler haşere ilaçlama yöntemlerinde bu çok çeşitli türdeki canlıların biyolojik yapılarının özelliklerine göre farklı kimyasallar uygulanmaktadır. İlaçlamada kullanılan kimyasallar ziraat mühendislerince belirlenir. Esenler Haşere ilaçlama firması olarak ilaçlama tekniklerimiz üç farklı şekilde yapılmaktadır.

  1. Sıvı ilaçlama yöntemi: Kokulu sıvı ilaçlama ve kokusuz sıvı ilaçlama olarak iki farklı kimyasal kullanılır. Bu farklılığın nedeni zararlı olan canlının türü ve hangi alanda bulunduğu ve de ne kadar yoğunlukta olduğudur. Sıvı ilaçlar püskürtme yöntemi ya da sisleme teknikleri ile tatbik edilir. Her ikisi de oldukça etkili yöntemlerdir. Bit, kene, pire ve tahtakurusu için daha çok sıvının su zerrecikleri haline getirilip sisleme dediğimiz tekniği uygulanmaktadır.
  2. Jel ilaçlama yöntemi: Bu yöntemle iç mekanlarda bulunan karafatma, kalorifer böceği, hamam böceği ve çeşitleri gibi haşereye oranla daha büyük boyutlu olan eklembacaklıların ilaçlanmasında uygulanmaktadır. Esenler böcek ilaçlama servisimiz jel kıvamında olan bu ilacı iç mekanda böceğin yoğun olarak yaşadığı veya güzergahı doğrultusunda belirli noktalara sürerek uygular. Kokusuz ve etkili bir ilaçlama yöntemidir.
  3. Fare istasyonları: Esenler fare ilaçlama servisimiz kemirgen ilaçlamada da oldukça etkili ve kalıcı ilaçlama uygulamaları yapmaktadır. Bu uygulamada da farenin türüne ve yaşadığı yere göre yöntemler belirlenir.

Esenler haşere, böcek ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz dilerseniz ilaçlama için randevu da oluşturabilirsiniz.