Çekmeköy Böcek İlaçlama

cekmekoy-bocek-ilaclama

Çekmeköy böcek ilaçlama servisi, sizlere sağladığı en kaliteli ilaçlama hizmeti ile alanında öncü konumdadır. Her zaman en ön planda tuttuğumuz müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyeti, Sağlık Bakanlığından ve TSE’den onaylı ilaçlarımız, deneyimli ve alanında en yetkin kadromuz sizlerin daima hizmetindedir.

Firmamızın kullandığı ilaçlar, ziraat mühendislerimiz tarafından, sağlığınıza asla zarar vermeyen, haşereleriniz için ise en kesin sonuçları veren şekilde hazırlanmaktadır. Bu sebeple bize her zaman güvenebilirsiniz.

İlaçlama yaptığımız haşereler en çabuk şekilde yok ediliyor ve size uzun süreli bir koruma sağlıyor. Bu amaçla kullandığımız yöntemler;

Jel İlaçlama: Asla kokusu ve zararı olmayan, hamam böcekleri ile kalorifer böcekleri üzerinde en etkili, pratik bir ilaçlama şeklidir.

Sıvı İlaçlama: İlaçlama yapılacak alanın belirli köşelerine sıkılarak uygulanan bir ilaçlama şeklidir. Her türlü haşere karşı güçlü bir koruma sağlar.

Kokulu İlaçlama: Özel bir alet ile sıkılarak tüm alana püskürtülen bir sis bulutu şeklinde yapılan ilaçlamadır. Gaz şeklinde olduğu için her noktaya kadar ulaşır, tam koruma sağlar. Ayrıca açık alanlar içinde kullanılan en etkili yöntemdir.

Fare İstasyonları: Fındık faresi, lağım faresi, çatı faresi, pamuk faresi ve ev faresi olarak bilinen tüm fareler üzerinde etkilidir. İstasyon adı verilen kutulara konulan fare yemleri ile fareler yakalanarak bu kutu içinde ölür. Koku yapmaz.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Üsküdar ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Üsküdar İlaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Sizler de ev ve iş yerlerinizi, okul, öğrenci yurdu, hastane, cami, fabrika, otel gibi toplu yaşam alanlarını, bağ, bahçe, tarla gibi açık arazileri ilaçlatmak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz günün her saati sizlere açıktır.