Çekirge İlaçlama

cekirge-ilaclama
cekirge-ilaclama
cekirge-ilaclama

Ilık ve nemli ortamlarda yaşamayı seven çekirgeler genellikle bahçe içinde olan evlerde, bitki yetiştirilen alanlarda, denize yakın yerlerde sıklıkla bulunur. Çekirgelerin insan sağlığına direkt zararı olmasa da;

  • Evlere,
  • Evlerin bodrum katlarına,
  • Bahçelere,
  • Tarım alanlarına,
  • Ağaçlara,
  • Bağ ve bahçelere fazlasıyla maddi zararları vardır.

Çekirgeler zıplayabildikleri için birçok evin balkonundan, penceresinden evin içine girerler. Özellikle kıyafetlerimize, çantamıza, poşetlerimize atlayıp bizimle birlikte eve giriş yaparlar. Çekirgeleri kendi başınıza yakalayıp evden çıkarmak oldukça zor ve uğraştırıcı bir iştir.

Çekirgelerin maddi olarak en çok zarar verdiği yerler ise elbette tarım arazileri ve bahçelerdir. Özellikle bahçelerdeki meyvelere, sebzelere ve toprağa zarar veren çekirgeler bahçeleri adeta istila ederler ve büyük maddi hasarlara yol açarlar. İlaçlama yapılmadığı taktirde toprakların altına bıraktıkları yumurtaları yeniden çekirge istilasına yol açabilir. Bu şekilde de kısır döngü olarak zarar vermeye devam ederler.

Üsküdar Üsküdar böcek ilaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.
Üsküdar İlaçlama firmasının Kokusuz, Kokulu, Jel ve Fare istasyonları olmak üzere 4 ilaçlama yöntemi bulunmaktadır.

Haşere ve kemirgen türleri yapıları gereği taşıdıkları virüs ve mikroplar sebebiyle çok sayıda hastalığa neden olabilirler. Özellikle farelerden insanlara geçen salgın hastalıklar vardır. Bu Salgın hastalıklar dolayısıyla insanların yaşamları son bulabilir.

Sürekli devam edecek olan zararı, bir defaya mahsus olmak üzere ilaçlama yaparak engelleyebilirsiniz. Bunun için Üsküdar böcek ilaçlama firmamızın bahçelerinize zarar vermeden, çekirgeler üzerinde sonuç odaklı çalışan çekirge ilaçlama hizmetlerinden en ekonomik şekilde yararlanabilir, bize dilediğiniz saatte ulaşıp size uygun ilaçlama yöntemlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üsküdar böcek ilaçlama günün 7/24 saati sizlere profesyonel ve uzman ekibiyle birlikte hizmet sunmaktadır. Kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığı’nın ve Dünya Sağlık Örgütü’nün mevzuatına uygun olup insanlara zararı yoktur.