Böcek İlaçlama Şirketleri

bocek-ilaclama-sirketleri
bocek-ilaclama-sirketleri
bocek-ilaclama-sirketleri

Daha sağlıklı yaşam alanlarında yaşamak için böceklerden kurtulmak için çözüm yollarına başvurmanız gerekmektedir. En doğru çözümü yasal olarak hizmet veren böcek ilaçlama şirketleri ile anlaşarak, sağlayabilirsiniz. Üsküdar’da en kaliteli hizmeti şirketimizden alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmamız, Bakanlık onaylı ilaçları ile pek çok alanda uygulama yapmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Firmamız, haşerelerin yuva yaptığı her alana servis olanakları sağlamaktadır. Haşereler, açık ve kapalı alanların nemli, rutubetli ve kuytu köşe kısımlarında yuvalarını kurabilirler. Açık alanlarda ağaçların kavuklarının arasında ve taş, toprak altında, kapalı mekânlarda ise duvarların, parkelerin aralıklarında, depo, tuvalet, banyo, mutfak, havalandırma gibi yerlerde yumurtalarını bırakabilmektedirler.

Ev, işyeri, dükkân, fabrika, hastane, pastane, cafe, restoran, park, fuar alanı, sinema salonu, oyun salonu, tarla, bahçe, bakkal, ofis, villa gibi alanlarda ve daha birçok alanda hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Açık ve Kapalı Alanlarda Görülen Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, mayt, karafatma, çıyan, Alman hamam böceği, tahtakurusu, Amerikan hamam böceği, sivrisinek, kör fare, akrep, lağım faresi, güve, akar, salyangoz, karınca, gümüş böceği, hamam böceği, teşbih böceği, sinek, tatarcık, ev faresi, örümcek, pire, sıçan, kakalak, çatı faresi, kulağakaçan böceği, yılan, yaban arısı, tahtakurdu, kırkayak, kertenkele, bit, fındık faresi, uyuz böceği, halı böceği, çekirge, eşek arısı, mite, kene, pamuk faresi.

Fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz. İnsanlarla iç içe yaşayan, zararlı haşere ve fare çeşitlerinin tümünü ilaçlamaktayız. En iyi teknik ve yöntemlerle işlemlerimizi yürütmekteyiz. Böcek ilaçlama şirketleri arasında en deneyimli kadroysa sahip olan, sektörde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz, işlemlerini en iyi cihazlarla yapmaktadır.

Ekonomik Fiyatlarla Böceklerden Kurtulun

En kaliteli hizmeti veren şirketimiz, fiyatlar konusunda da sektörün en iyisidir. Çalışmalarımız daima müşteri odaklı yürütülmektedir. Müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerimizle, Üsküdar halkının takdirini kazanmanın gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi günün her saati sürdürmekteyiz. Böceklerden ve farelerden günün her saati kurtulmak için çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.