Beylerbeyi Böcek İlaçlama

beylerbeyi-bocek-ilaclama

Beylerbeyi böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla ve garantili İstanbul Beylerbeyi haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar’da hizmet veren firmamızın Beylerbeyi böcek ilaçlama şubesi 7/24 hizmetinizdedir. Şirketimiz insan ve çevre sağlığını korumaktadır. Bunun için işlemlerinde Sağlık Bakanlığı’nın onayını almış ilaçları kullanmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Üsküdar’a bağlı bulunan her alana servis sağlamaktayız. Araçlı servislerimizle müşterilerimizin dilediği her an yardımına koşmaktayız. Size en yakın olan şirket en iyi şirkettir. Çünkü haşereler çok kısa sürede üremektedir. Kısa zamanda her alana yayılabilirler. Bu yüzden vakit kaybetmeden en yakın kurumdan hizmet talebinde bulunmanız gerekmektedir. Firmamız hergün ve 24 saat müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Bazı firmalar müşterilerine günler sonrasına randevu vermektedir. Bu yüzden işlem gecikmekte, haşereler kısa sürede alanı istila etmektedir.

İlaçlama Yöntemlerimiz

Beylerbeyi böcek ilaçlama şubemiz uzman bir kadroya sahiptir.  Uzman kadromuz garantili yöntemlerle ilaçlama işlemini gerçekleştirir. Yöntemlerimizin tümü kullanışlı ve etkilidir. Haşere türlerine göre farklılık göstermektedir. Kokusuz ürünler yoğun haşere istilalarında kullanılmaktadır. Kapalı mekânlarda haşere ile mücadele ederken jel ilaçlar kullanılmaktadır. Buhar püskürtme araçları ile uygulanan sıvı ürünler ise dar alanlarda yuva yapan böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Beylerbeyi böcek ilaçlama servisleri tarafından uygulanan fare istasyonları sayesinde, kemirgen türlerinin tümünü yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmanız mümkündür.

Servislerimiz tarafından kontrol altına alınan zararlı canlılar şunlardır:

Sıçan, kırkayak, karınca, yaban arısı, tahtakurdu, salyangoz, kertenkele, mite, bit, güve, uyuz böceği, gümüş böceği, yılan, tatarcık, kakalak, kene, tesbih böceği, çekirge, Amerikan/Alman hamam böceği, eşek arısı,  akar,  kalorifer böceği, akrep, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, pire, sinek, halı böceği, hamam böceği, mayt, örümcek, tatarcık, tahtakurusu, çıyan, sivrisinek, kulağakaçan böceği, karafatma.

Üsküdar böcek ilaçlama İstanbul şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.
İlaçlama firmasının Kokusuz, Kokulu, Jel ve Fare istasyonları olmak üzere 4 ilaçlama yöntemi bulunmaktadır. Bizi aradıktan sonra şikayet edilen bölgeye gelecek olan ekiplerimiz nasıl bir işlemin yapılması gerektiğine karar verdikten sonra yine aynı profesyonel ekiplerimiz tarafından işlem uygulamaya geçirilecektir.

Uygun ücretlerle çalışan servislerimiz 7/24 hizmet vermektedir.