Beykoz Akrep İlaçlama

beykoz-bocek-ilaclama

Sıcak yaz günlerinde camlar ve balkonlar açıkken akrep ve haşerelerin evlere girmesi daha kolay olur. Bu nedenle, akrep ilaçlama konusunda bilmeniz gerekenleri bu başlıkta topladık. Evinize akrep girmeden önce alacağınız önlemler ve akrep ilaçlama yöntemleri gibi pek çok konuya değineceğiz. İlaçlama konusunda, İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Beykoz Akrep İlaçlama olarak Beykoz’un tüm mahallelerine de hizmet sağlıyoruz.

Beykoz Akrep İlaçlama

Elbette evde hiçbir haşere istenmez ancak, haşereler içinde en sevilmeyeni ve en zararlısı olan akrep, adını duyanın bile tüylerini ürpertmeye yeter. Bu özelliği sebebiyle akrep, haşereler familyasının en tepesinde yer alır. Bu zararlı haşereler çok hızlı hareket etmesinin yanı sıra sokma tehlikesi barındırdığı için yakalaması güç olabilir. Evinizde veya bahçede, bodrumda, apartman boşluklarında ürediği takdirde önünü almanız bir hayli zorlaşacaktır. Dolayısıyla evde bir kereden fazla akrep gördüyseniz, bahçe katında oturuyorsanız bir ilaçlama firmasıyla görüşmeyi düşünebilirsiniz. Beykoz akrep ilaçlama konusunda yardım alabileceğiniz çağrı merkezlerimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Eve Akrep Gelmemesi İçin Ne Yapılır?

Akreple mücadelede kesin çözüm ilaçlamadır, bundan eminiz. Ancak, evinize henüz akrep girmediyse ve önlem almak istiyorsanız elbette bazı yöntemler var. İşleme öncelikle evinizde akrep ve haşerelerin girebileceği alanları kapatmakla başlayabilirsiniz. Duvar, gider, pencere pervazı gibi alanlarda oluşan küçük çatlak ve delikler siz farkında olmadan haşerelere kapı olmuş olabilir. Akreplerin tarçın, narenciye ve sedir ağacı yağlarının kokusunu hiç sevmediğini unutmayın. Bu kokuları dönem dönem evinizin belli bölgelerine sıkmanız ciddi fayda sağlayacaktır. Akrep için kükürt kullanımı da sık rastlanan bir kaçınma yöntemidir. Akreplerin lavanta kokusundan da pek hoşlandığı söylenemez. Evinizin çevresine lavanta ekebilir, evde lavanta keseleri bulundurabilirsiniz. Ancak bu işlemler her zaman yeterli olmayabilir. Bu işlemleri uygulamanıza rağmen evinizde akreple karşılaştıysanız vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçmelisiniz. Beykoz Akrep İlaçlama olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Akrep İlaçlama Nasıl Yapılır?

İşlem sırasında açık kapı ve pencereler kapatılır ve işlem bittikten sonra en az iki saat her yer kapalı kalmalıdır. Açıkta yiyecek ve içecek bırakılmamalıdır. 

Temizlik  işlemleri bittikten sonra evinizde günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Akrep ilaçlama firmaları ve en uygun akrep ilaçlama fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak için çağrı merkezimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Garantili, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, insan sağlığına zararsız ilaçlarımızla ve deneyimli uzman ekibimizle evlerinizi haşerelerden ve akreplerden arındırmaya hazırız.