Başakşehir Böcek İlaçlama

basaksehir-bocek-ilaclama

Başakşehir hızlı konutlaşmanın olduğu ve insan kalabalığında da hızlı bir artışın görüldüğü ilçelerdendir. Başakşehir böcek ilaçlama servisi tüm ilçede profesyonel ilaçlama yapan bir ilaçlama firmasıdır. Haşere ilaçlama Başakşehir ilçesinde yoğunlukla kaloriferböceği, kırkayak, hamam böceği, sivrisinek, bit, fare, kene, çıyan, kulağakaçan vb canlılar için uygulanmaktadır. Bu canlıların yaşam alanlarımızda görülmelerinin nedeni öncelikle onlar için cezbedici kokular ve iştah artırıcı yiyecek kaynaklarına yakın olmamızdan kaynaklanıyor. Ayrıca sıcak ortamlarda yaşamayı sevdiklerinden insanların inşa ettiği yapılarda üremeyi ve buralarda barınmaları kaçınılmaz oluyor. Ancak onlarla beraber yaşayamayız. Çünkü bunlar sıtma, hantavirüs, tifüs, sarılık, astım, menenjit, veba vb gibi pek çok hastalığın başlatıcısı canlılardır. Başakşehir haşere ilaçlama firmaları arasında yetkili olan servisimiz Sağlık Bakanlığı ilaçlama yetkilisi bir firmadır. Firmamız tüm İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin ilçelerinde 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. Böcek ilaçlama Başakşehir servisi ilaçlamanın etkili ve kalıcı olması açısından farklı ilaçlama yöntemleri uygular. Bu yöntemler: kokulu sıvı ilaçlama, kokusuz sıvı ilaçlama, kimyasal jel ile ilaçlama, fare istasyonları, fare tozları, fare buğdayları şeklindedir.

Sıvı ilaçlama uygulamaları püskürterek veya sisleme yöntemi ile uygulanmaktadır. Başakşehir fare ilaçlama yöntemlerinde ise kemirgenin türü ve yaşamsal alanı dikkate alınarak ilaçlamalar yapılır. Bir ev faresi ile bir tarla faresini yaşadıkları alanların farklı olmasından dolayı aynı etken maddeyle ilaçlayamayız. Tarla faresi için fare buğdayları kullanılırken, bina içlerinde yaşayan ev fareleri içinse fare istasyonları yöntemleri kullanılır. Bu da Başakşehir fare ilaçlamanın profesyonelliğinden ve deneyiminden gelir.

Başakşehir Böcek İlaçlama Fiyatları

Başakşehir haşere ilaçlama fiyatları belirli birim kalemlerle yapılır. Bu kalemlerden biri hangi haşere, böcek ve fare türü için ilaçlama yapılacağı; bir diğer kalem kullanılacak ilaç miktarı ve ilaçlama yapılacak alanın kaç metrekare olduğudur. Tüm bu unsurların birlikte değerlendirilmesi sonucunda Başakşehir ilaçlama fiyatları belirlenir.

Başakşehir böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı ilaçlama sertifikası sahibidir. İlaçlamada kullandığı kimyasallar kansorejen madde içermeyip, biyosidal ürünlerdir. Ve haşere ilaçlama Başakşehir firması olarak İstanbul dışında İzmir ve Kocaeli geneline de 7/24 ilaçlama hizmeti yapan profesyonel ilaçlama servislerimiz bulunmaktadır.