Bakırköy Böcek İlaçlama

bakirkoy-bocek-ilaclama

Bakırköy böcek ilaçlama servisi yıllardan beri kişisel veya toplumsal alanlarınıza sızan tüm kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir.

Bakırköy böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Kullanılan ilaçlar ise çevredeki diğer hayvaların ve insanların sağlığı açısından zararsızdır. İlaçlama ekibi ilaçlama yapılacak olan alanı belirler ve haşere türünün ilaca karşı olan direncini saptar. Bunların ardından ilaçlama işlemine geçilir. İlaçlama uygulaması sonucunda uzun bir süre ortamda herhangi bir haşere türü ile karşılaşmak olası değildir.

Bakırköy Böcek İlaçlama, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.
Bakırköy Böcek İlaçlama firmasının Kokusuz, Kokulu, Jel ve Fare istasyonları olmak üzere 4 ilaçlama yöntemi bulunmaktadır.
Bakırköy’de en çok ilaçlama uygulaması yaptığımız haşere ve fare gruplarıysa şu şekildedir:
Pire, kene, hamam böceği, tahtakurusu, akrep, kalorifer böceği, karınca, güve, tahtakurdu, çıyan, deri böceği, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, çatı faresi, lağım faresi, pamuk faresi, fındık faresi.
Haşere ve kemirgen türleri yapıları gereği taşıdıkları virüs ve mikroplar sebebiyle çok sayıda hastalığa neden olabilirler. Özellikle farelerden insanlara geçen salgın hastalıklar vardır. Bu Salgın hastalıklar dolayısıyla insanların yaşamları son bulabilir.

Bakırköy böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Ataköy 1., Ataköy 2.- 5.- 6., Ataköy 3.- 4.- 11., Ataköy 7.- 8.- 9.- 10., Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenliköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik ve Zuhuratbaba mahalleleridir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere problemi yaşıyorsanız Bakırköy böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.