İstanbul Bahçelievler Böcek İlaçlama

bahcelievler-bocek-ilaclama

Bahçelievler böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla ve garantili İstanbul Bahçelievler haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’da ki nüfus yoğunluğu ile doğru orantılı olarak haşerelerin de yoğunluğu fazladır. 7/24 kesintisiz hizmetleri ile Bahçelievler Üsküdar böcek ilaçlama şubesi çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

İnsanların çokça bulunduğu alanlarda tüm haşere türlerine rastlamak mümkündür. İnsanların kalabalık olduğu bölgelerde atıklar ve çöpler çokça bulunmaktadır. Atıklardan beslenen haşereler, buralarda oluşan bakterileri de üstlerinde taşımaktadır. Türlerine ve besin kaynaklarına göre açık/kapalı tüm yaşam alanlarında haşerelere rastlamak mümkündür.

Haşereler Evimize Nasıl Girer?

Evlerimize giren haşereler, evimize hastalık sokmaktadır. Evlerimizde bulunan böcekler, mutfaklarımızda, banyolarımızda gezinmekte, besinlerimize ortak olmakta ve eşyalarımıza zarar vermektedir.

Haşereler evlerimize, yeni alınan bir eşya aracılığıyla,  açık pencere/cam aralıklarından, tuvalet ve su borularından, zayıf malzemeli duvarlardan, kalorifer peteklerinden, evcil hayvanlarımızın yoluyla…vs geçiş sağlamaktadır. İstanbul Bahçelievler böcek ilaçlama şubesinde güvenilir yöntemlerle ev ilaçlama hizmeti verilmektedir.

Evlerimizde, Amerikan hamam böceği, tesbih böceği, Alman hamam böceği, lağım faresi, kırkayak, tahtakurusu, güve, fındık faresi, örümcek, oryantal hamam böceği, çekirge, akrep, mobilya kurdu, fare, gümüş böceği, bit, pire, yılan, kalorifer böceği, ev faresi, yılan, çatı faresi, kene gibi haşere/fare türlerine rastlamak mümkündür.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Üsküdar ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Üsküdar İlaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Bahçelievler böcek ilaçlama servislerimiz, ev, konut, bina, bahçe ilaçlamasını garantili yöntemlerle yapmaktadır.

Yöntemlerimiz

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Jel
  • Fare İstasyonları
  • Kokusuz İlaçlama

TSE onaylı böcek ilaçlarımız ile uygun koşullarda güvenilir hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz.