Avcılar Böcek İlaçlama

avcilar-bocek-ilaclama

Avcılar böcek ilaçlama servisi yaşam alanlarına sızan tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı ilaçlama uygulaması vermektedir. İlaçlama ev, iş yeri, otel, okul, fabrika, hastane gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, çiftlik gibi açık alanlarda da belirli bir canlı türüne karşı uygulanabilen dezenfekte etme işlemidir. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir böcek veya fare çeşidine rastlamak olası değildir.

Avcılar böcek ilaçlama servisi olarak en çok fare ve böcek şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir: Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite ve Yeşilkent mahalleleridir. Uzman ilaçlama ekibimizin şikayetçi olunan alan büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı direncini tespit etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir.

Yaşam alanları içine girdiğinde kısa bir süre içinde üreyerek, istila haline dönüşen böcek ve fare türleri başlıca şu şekildedir; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene,çıyan, danaburnu, kakalak, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi mite, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir.

Avcılar böcek ilaçlama, farklı ilaçlar ve önemli teknikler ile en iyi fare ilaçlama hizmetini sunmaktadır. Buna paralel olarak Avcılar böcek ilaçlama eğitimli ve deneyimli personelleri ile Sağlık Bakanlığınca onaylı tüm belgelere sahip olup nitelikli iş gücüyle hizmet vermektedir.  Hem ekonomik, hem çok etkili, hem de uzun vadeli sonuçlara sahip ilaçlamalar ile ilaçlamada garantili çözümler sunmaktayız. Eğer siz de evinizi veya iş yerinizi farelerden kurtarmak istiyorsanız başarılı ve deneyimli çalışma kadromuzla hemen iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir haşere çeşidi sorunu yaşıyorsanız Avcılar böcek ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.