Arnavutköy Böcek İlaçlama

arnavutkoy-bocek-ilaclama

Arnavutköy böcek ilaçlama firması yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde kaliteli hizmet anlayışı ile ilaçlama hizmetine devam etmektedir. İlaçlama ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika, otel gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, çiftlik ve tarla gibi açık alanlarda da belirli böcek ve fare türlerine karşı uygulanan, dezenfekte işlemidir. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda uzun bir süre şikayetçi olunan alanda herhangi bir haşere türüne rastlanılmaz.

Böcek ve haşere ilaçlama yöntemlerimiz:

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları şeklindedir.

Bu yöntemleri belirleyen haşerelerin/böceklerin türü ve yoğunlukları ile bulundukları alanın yapısıdır (iç/dış mekan).

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde kesintisiz bir şekilde fare ve böcek  ilaçlama uygulaması vermektedir. Arnavutköy bölgesinde en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız semtler şu şekildedir: Adnan Menderes, Anadolu, Arnavutköy, Atatürk, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Baklalı Bolluca, Boyalık, Çilingir, Deliklikaya, Dursunköy,  Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy,  Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, Balaban, Boğazköy, İslambey, Karaburun, Nene Hatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın, Teskos, Yassıören, Karlıbayır, M. Fevzi Çakmak, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşilbayır, Yunus Emre mahalleleridir.

Yaşam alanları içine girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek istila haline dönüşen böcek ve türleri ise şu şekildedir: hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, akrep, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Bu canlılar ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız.

Fare ve böceklerden kurtulma yolları profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak olan hizmet ile sağlanır. Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde bu canlı türleri ile ilgili sorun yaşıyorsanız Arnavutköy böcek ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.