Üsküdar Altunizade Böcek İlaçlama

altunizade-bocek-ilaclama

Üsküdar Altunizade böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla ve garantili İstanbul Altunizade haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Ziraat mühendislerinden oluşan uzman personeller ve donanımlı elemanlar ile uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız, Altunizade böcek ilaçlama şubesinde de çalışmalarını bilinçli olarak gerçekleştirmektedir.

İl Sağlık Müdürlüğü’nün eğitimlerinden geçerek hizmet vermeye başlayan personellerimiz, uygulama yapılacak alanda haşere türünü tespit ederek işlemlerine karar vermektedir. Haşereler hakkında gerekli bilgi birikime sahip elemanlarımız, tüm haşere türlerini tanımaktadır. Türlerine göre üzerilerinde etki edecek en uygun yöntemi belirlemektedirler.

Mücadele ve Yöntemlerimiz

  • Sıvı
  • Jel
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Fare İstasyonları
altunizade-bocek-ilaclama
altunizade-bocek-ilaclama

Altunizade Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları Altunizade’de en ekonomik koşullarda şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İlaçlama fiyatları, haşere ile mücadele de gerçekleştirilen yöntemlere göre değişkenlik göstermektedir. Uzman personellerimiz, uygulama yapılacak alandaki haşere yoğunluğuna göre ilaçların dozajını ayarlamaktadır. Yoğunluğa göre de fiyatlarda artış gerçekleşmektedir. Fiyatların belirlenmesinde, uygulama yapılacak alanın metrekaresinin de büyük bir önemi vardır. Altunizade böcek ilaçlama şubesinde uygun fiyatlarla haşere ile mücadele edilmektedir. Tüm haşere türlerini ekonomik koşullarda, kapsamlı olarak ilaçlamaktayız.

Altunizade Böcek İlaçlama Şubesinde En Çok İlaçladığımız Haşere/Kemirgen Türleri;

Amerikan-oryantal hamam böceği, tahtakurusu, çıyan, pire, bit, kene, akrep, Hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, fare, salyangoz, örümcek, kırkayak, yılan, ağaç kurdu, tatarcık, tahtakurdu, tespih böceği, güve, kakalak, mite, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi.

Haşere türleri üzerinde kontrol sağladığımız ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Firmamıza 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.