Akrep İlaçlama

akrep-ilaclama

Akrepler eklem bacaklılar sınıfına ait, ön tarafta 2 kıskacı olan, tümü zehirli canlılardır. Üsküdar böcek ilaçlama firması olarak yıllardır en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla diğer tüm haşere çeşitleri gibi akrep ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.

Akreplerin günümüzde 1753 türü olduğu bilinmektedir. İnsan hayatı için son derece zararlı olan bu canlılar genellikle bahar aylarında insanların evlerine girer. Soğuğa ve sıcağa karşı son derece dayanıklıdır. Kanatları yoktur ve hareket kabiliyetleri oldukça yavaştır.

Akrepler özel alanlara girdiğinde yiyeceklerin üstüne bıraktığı virüsler nedeniyle insanları zehirleyebildiği gibi genellikle kendilerini savunmak amacıyla insanları sokabilir.

Akrep sokması sonucunda kişide yutkunmada zorluk, karıncalanma hissi, titreme ve iştahsızlık gibi belirtiler baş gösterebilir. Böyle bir durumda tehlikeli olabileceğini unutmayıp, en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız gerekmektedir.

Akrepler genellikle binaların çatılarında, bodrum katlarında, taş aralarında ve duvar yarıklarında bulunur. Etrafındaki her türlü pisliği besin kaynağı olarak görür. Ölü böcekler ve ölü farelerle beslenir. Diğer hayvan çeşitleri gibi yumurtlamaz, doğum yapar. Her doğumunda 15, 20 adet akrep yavrusu dünyaya gelir. Ortalama ömrü 5 yıl olan akreplerle evde profesyonel olmayan bir mücadele son derece zararlı olabileceği gibi yararsızdır.

Yaşam alanlarınızda herhangi bir akrep türü ile karşılaştığınızda güvenilir akrep ilaçlama uygulaması veren firmalardan yardım almanız gerekir. Üsküdar böcek ilaçlama firması olarak tüm haşere çeşitlerine karşı olan titizliğimizle olduğu gibi akrep ilaçlama uygulamasını da özenle yürütmekteyiz.

Üsküdar böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı tüm ruhsat ve belgelere sahiptir. Aynı zamanda TSE standartlarında test edilmiş, insan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar kullanılmaktadır.

Üskürdar böcek ilaçlama firmamıza ait alanında deneyimli, uzman ekip tarafından yapılan alan büyüklüğü ve akrebin direnci tespit edildikten sonra ilaçlama uygulamasına geçilir. Genellikle kokulu ve jel ilaçlama yöntemi uygulanır. İlaçlamadan sonra günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sizde kişisel veya toplusal alanlarınızda akreplerle ilgili sorun yaşıyorsanız Üsküdar böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, akrep ilaçlama uygulaması talebinde bulunabilirsiniz.