Akar, Mayt, Mite

akar-mayt-mite

Televizyonlarda, internette, sosyal medyada isimlerini sıklıkla duyduğumuz bu haşereler, insanların derilerinin döküntüsü ile beslenen organizma türü canlılardır.

akar-mayt-mite
akar-mayt-mite

Akar, Mayt, Miteyi ancak mikroskobik özellikteki makineler ile görebiliriz. Onları gözle görmek imkansız olsa da sağlığımız üzerinde yarattıkları olumsuz etkiyi hemen fark  edebiliriz. Özellikle:

  •  Bronşit,
  •  Nefes darlığı,
  •  Öksürük,
  •  Kesik kesik nefes alma,
  •  Burun tıkanıklığı,
  •  Alerji gibi.

Yapılan incelemeler ve araştırmalar sonucu toplu yaşam alanlarının en gözde haşeresi olan bu organizmalar, metro, metrobüs, tramvay gibi toplu taşıma araçlarında ve onların tutunma aparatlarında, çalışma masalarında, kapı kollarında, internet kafelerdeki bilgisayar faresi ve klavyelerinde, ellerimizde, yastıklarımızda, paralarda, spor aletlerinde, yemek masalarında bulunurlar. Üstelik organizma türünden canlılar olduğu için çok küçük bir noktada binlerce mayt türünden haşereler vardır.

Bu organizmalarla mücadele etmek öyle pek kolay değildir. İlk başta genellikle antibakteriyel içeriklere sahip olan sabunlar, mendiller, sular kullanan müşterilerimiz yine de şikayetlerinden kurtulamamışlardır. Bu nedenle ilçemizde en çok tercih edilen firmamıza başvurarak ilaçlama hizmetleri almış ve yukarıda saydığımız nefes darlığı, bronşit gibi hastalıklarda çok ciddi bir şekilde azalma olduğunu belirtmişlerdir.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Üsküdar ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Üsküdar İlaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Üsküdar’da böcek ilaçlama firması olarak tüm departmanlarımızla sizlere en kaliteli hizmeti vermek için her zaman kusursuz ve büyük bir titizlikle çalışan firmamız tüm haşere yakınmalarınızın karşısındadır. Bize ulaşmak için telefon numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.