Adalar Böcek İlaçlama

adalar-bocek-ilaclama

Üsküdar böcek ilaçlama firması yıllardan beri vermiş olduğu kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile yaşam alanlarınıza sızan tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir. İlaçlama ev, iş yeri, otel, okul, hastane, fabrika vb. kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da uygulanabilen, ortamların herhangi bir böcek veya fare türüne karşı uzun süre sterilize edilme işlemidir. Üsküdar böcek ilaçlama, İstanbul’un tüm ilçelerinde vermiş olduğu hizmetlere Adalar ilaçlama servisi olarak da devam etmektedir.

Adalar ilçesinde Büyükada dışında başlıca böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler sırayla; Burgazada, Heybeliada, Kınalıada, Maden ve Nizam mahallesidir. Kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınıza sızan haşere türleri hamam böceği, kalorifer böceği, tahta kurusu, kakalak fare, pire ve diğer türlerdir. Yaşam alanlarınız içinde bu canlılarla karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul Adalar ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Selin İlaçlama Şirketi’dir. Fare ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Fare ve böceklerden kurtulma yolları, profesyonel ilaçlama firmalardan alınacak olan uygulamalar ile sağlanır.
İlaçlama uygulamalarında firma seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasında en önemlisi ilaçlamayı yürütecek olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olması gerektiğidir.

Adalar ilaçlama servisi olarak kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde sabit ve ekonomik fiyattadır.
Sizde yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türünden şikayetçiyseniz, Üsküdar böcek ilaçlama firmamızı arayarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerimizde gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.