Ünalan böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla ve garantili İstanbul Ünalan haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Ünalan Böcek İlaçlama Hizmeti

Böcek/haşere ilaçlamasını ekonomik fiyatlarla gerçekleştiren firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz. Üskürdar’da hizmet veren şirketimizin, Ünalan böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla ve garantili yöntemlerle hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz aylarında haşere ilaçlama Ünalan’da büyük önem teşkil etmektedir. Yaz aylarının gelmesi ile cam/pencere açık tutulmakta, böceklerde bu alanlardan yaşam alanlarımıza rahatlıkla geçiş sağlamaktadır. Yeşillik seven insanların piknik alanlarında ve parklarda vakit geçirmesi ile böcek sokmalarında ve ısırmalarında artış gözlenmektedir. Özellikle hastanelerin acil servisleri, böcek ısırması/sokması vakaları ile dolup taşmaktadır. Haşerelerin verdiği zararlardan korunmak için haşere ilaçlama işlemi yaptırmak gerekmektedir. Açık alanlarda uyguladığımız kokulu sıvı ilaçlarla olası haşere problemlerine karşı önlem alabilirsiniz. Ünalan böcek ilaçlama servisleri açık/kapalı tüm alanlarda Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlarla hizmet vermektedir.

Yılın dört mevsiminde, tespih böceği, tahtakurdu, Amerikan hamam böceği, çıyan, pire, bit, kene, akrep, Oryantal – alman hamam böceği ilaçlama, tatarcık, ağaç kurdu, karafatma, fare, salyangoz, örümcek, kırkayak, çatı faresi, yılan, tahtakurusu, güve, kakalak, mite, çekirge, gümüş-kalorifer böceği, ev faresi, lağım faresi, fındık faresine rastlamanız mümkündür.

Ünalan böcek ilaçlama şubesinde zararlı canlıların tümü üzerinde uyguladığımız garantili yöntemlerimiz ile böcekler ile mücadele etmekteyiz.

Yöntemlerimiz

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Fare İstasyonları
  • Jel İlaçlama

Böceklerden kurtulmanın yollarını arıyorsanız firmamıza günün her saati, haftanın her günü başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Selimiye Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Incoming search terms:

  • fare ilaçlama Unalan

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir