Kandilli böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyatlarla ve garantili İstanbul Kandilli haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Kandilli Böcek İlaçlama Hizmeti

Haşereler ile mücadele işlemlerini 7gün24 saat boyunca Kandilli böcek ilaçlama şubesi, Üsküdar’da hizmet vermektedir. Kandilli böcek ilaçlama şubesinde garantili yöntemlerle ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet vermektedir.

Şubemizin personelleri ilaçlama alanında yetkin kişilerden oluşmaktadır. Alanında uzman elemanlarımız, böcekler hakkında gerekli bilgi birikimine sahip kişilerdir. İlaçlarımız, böcek türlerine göre özel olarak hazırlanmaktadır. Elemanlarımız, uygulama yapılacak alanın genişliği, haşere türü ve yumurtalarını yoğunluğuna göre yöntemlerini ayarlamaktadır.

İlaçlama Yöntemleri

1)Sıvı İlaçlama

Sıvı ilaçlama uygulaması haşereler üzerinde etkili yöntemlerden biridir. Uygulamada böcek türüne özgü ilaçlar belirlenmektedir. Dış alanlar için uygun bir yöntemdir. İç mekânlarda uygulanırsa, mekânın 2 ile 4 saat kadar kapalı tutulması gerekmektedir. İşlem sonrası birkaç gün ıslak bezle temizlik yapmamak gerekmektedir.

2)Kokulu İlaçlama

En çok etki sağlayan ilaçlama yöntemidir. Uygulama esnasında ortamda bulunmamak gerekmektedir. Uygulama öncesinde, gıda maddelerinin üstü kapatılmalı ve eşyaların üzeri örtülmelidir.

3)Kokusuz İlaçlama

Uygulanması en kolay ilaçlama yöntemidir. Siz alandayken uygulama gerçekleştirilebilir. İşlem sonrası temizlik yapmaya gerek yoktur.

4)Jel İlaçlama

Özellikle hamam böcekleri üzerinde etkili bir yöntemdir. Jel ilacı yiyen hamam böcekleri yuvalarında ölmektedir. Uygulama öncesinde ve sonrasında temizlik yapmaya gerek yoktur.

5)Fare İstasyonları

Fare ile mücadele işlemlerinde kullanılan bir yöntemdir. Fare istasyonlarımızı açık kapalı tüm alanlara kurabilirsiniz.

Ekonomik koşullarda gerçekleştirdiğimiz yöntemlerimiz, tahtakurusu, çıyan, pire, bit, kene, akrep, Amerikan-oryantal hamam böceği ilaçlama, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karafatma, kalorifer böceği, mite, fare, salyangoz, örümcek, kırkayak, yılan, ağaç kurdu, tatarcık, tespih böceği, güve, kakalak, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi gibi haşere/fare türleri üzerinde etki sağlamaktadır.

7/24 garantili yöntemlerimizle ve ekonomik fiyatlarla ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ferah Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir